Obsah

Představte si, že vám někdo vypne všechny výkonnostní kanály, jako je PPC reklama nebo vyhledávače zboží. Jestli jsme vás vyděsili, znamená to, že váš business na těchto kanálech stojí a padá. Změňte to. Společně vybudujeme váš brand a posílíme vztah se zákazníky kvalitním obsahem.

Co získáte, když nám svěříte tvorbu obsahu

  • Naplníme váš blog. Články vytváříme na základě analýzy klíčových slov, která používáme přiměřeně a s citem, aby se texty líbily nejen vyhledávačům, ale i čtenářům. 
  • O vaše sociální sítě (Facebook a Instagram) se budeme starat jako o vlastní. Pravidelné příspěvky ve feedu a stories budou odteď naše starost. Každý měsíc vytvoříme publikační plán a na konci vyhodnotíme výsledky. Jestli na sítích potřebujete jen správně nasměrovat a poradit od nezávislého specialisty, uděláme pro vás audit.
  • Popisky kategorií v rámci obsahu sice nenabízíme, ale SEO tým vám s nimi rád pomůže.

Jak spolupráce vypadá

Nejdříve se potkáme. Povíme si, co od spolupráce čekáte, co pro vás můžeme udělat a jak postupujeme.

Prošmejdíme váš web, sítě a posvítíme si na konkurenci. Potřebujeme poznat vaši značku, produkty a fanoušky. 

Nastavíme důležité technické věci v Business Manageru, abychom využili co nejvíce funkcí, které sociální sítě nabízí. Podíváme se do vašeho Google Analytics a zjistíme, co by se dalo vylepšit.

Vymyslíme měsíční plán nebo naplánujeme témata článků na blog. Schvalovat si každý příspěvek na sítě nemá smysl, vždy se domluvíme, co je důležité sdělit. 

Práce na článku bývá jednorázová, ale správa sociálních sítí je dlouhodobá a vždycky je co zlepšovat. Proto od nás na konci měsíce dostanete report. Bez zpětné vazby se to neobejde. Sledované metriky se můžou u každého klienta lišit, obecně se ale zaměřujeme na dosah, zobrazení, nové (relevantní) fanoušky, komentáře a návštěvnost vašich stránek. Z výsledků si řekneme, co nového zkusit, případně co dělat jinak v následujícím měsíci.

Postupujeme podle domluveného plánu: tvoříme příspěvky, příběhy, články. U sociálních sítí nezapomínáme reagovat na komentáře (pokud k nim máme co říct).

Zůstáváme spolu v kontaktu po celý měsíc. Pracujeme v systému Active Collab, kde komunikujeme - dáváme vám vědět, co se děje, proč to děláme a co potřebujeme od vás. Vy nám píšete své připomínky a nahráváte potřebné materiály jako fotky nebo videa.

Proč spolupracovat s námi

  • Získáte kvalitní obsah na váš blog, díky kterému se odlišíte od konkurence.
  • Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.
  • Content nás baví. Jezdíme na konference a sami pořádáme akce, které se online marketingu týkají. Máme přehled o tom, co funguje, koho se vyplatí sledovat a jaké novinky se chystají. Prostě jsme pořád v obraze.

Komu pomáháme s obsahem

  • Tvorba obsahu je důležitou součástí SEO. Náš klient a specialista na použité iPhony kupiphone.cz se proto rozhodl založit blog a my ho pomáháme plnit články, které pokryjí klíčová slova a navíc potěší zákazníky. Pokud vás od založení blogu odrazuje nedostatek zkušeností s psaním textů, rádi vám pomůžeme. Články najdete na blogu kupiphone.cz.

  • Na prvního klienta se nezapomíná. Tím naším byl Božan Balič - ekologický voskovaný ubrousek na opakované použití. Instagram jsme měli na starost do dubna 2020. Majitelka e-shopu Kačka je podnikatelka, která chápe, že skvělou značku nepostavíte jen na výkonových kanálech. Instagramový profil Božana si prohlédněte tady.

V čem jsme jiní

  • Neslibujeme nárůst followerů a srdíček. Nákup fanoušků ani roboty na psaní komentářů nepodporujeme. Víme, které metriky jsou důležité a soustředíme se na ně.
  • Máme kolem sebe tým specialistů. Nikdo z nás neumí všechno, ale dohromady toho umíme dost. Hned vedle nás sedí Kuba, který se vyzná v Google Analytics. Přes uličku jsou PPCčkaři, kteři rádi pomůžou s nastavením reklamy na Facebooku a Instagramu. Toma můžeme jako SEO bednu poprosit o pomoc kdykoliv.

Obsah pro vás tvoří

Napište nám

Pokud máte zájem o spolupráci, nebo se chcete na něco zeptat, vyplňte formulář níže. Můžete nám taky zavolat nebo napsat e-mail.