PPC reklama

Online nákupy zažívají poslední dobou obrovský růst. Nezůstaňte pozadu oproti konkurenci a opřete se do PPC inzerce!

 

To se snadno řekne, ale hůř udělá – zejména, pokud nevíte jak. Proto jsme tu my. PPCčkům se věnujeme více než 10 let. Postaráme se o vaše účty jako o vlastní, zkrotíme neefektivní reklamy, poradíme si s vysokým PNO i CPC. A vy budete mít díky pravidelným reportům o všem přehled.

Jak děláme PPC reklamu

E-shopům

Neslibujeme zázraky na počkání. Proto se soustředíme na pomoc e‑shopům, které mají svůj business v pevných rukou a nějakou tu historii. Ale i dalším typům ne-eshopových projektů, které mají pevně stanovený cíl. 

 • Přivedeme na web nové zákazníky

  Oslovíme uživatele, kteří na internetu hledají zboží, které vy prodáváte. K tomu, aby se rozhodli nakoupit právě u vás, musíte být vidět ve správnou chvíli a na správném místě. Se správně nastavenými produktovými a vyhledávacími kampaněmi to nebude problém!

 • Získáme další objednávky od těch, co už vás znají

  Zaujměte bannerovými reklamami a obrázky produktů, které si u vás uživatelé prohlíželi. Přitáhněte zpět návštěvníky vašeho e‑shopu, kteří vás už znají a možná si dokonce nechali něco odloženého v nákupním košíku. K dokončení objednávky stačí málo – třeba banner s informací o dopravě zdarma nebo obrázek tenisek, které jim pořád leží v hlavě.

 • Posílíme váš brand

  E‑shopů nabízejících stejné zboží jako vy může být spousta. Ukažte jim díky brandovým kampaním, kdo jste, v čem se lišíte a jak si vás mají zapamatovat. Oživte příběh svého e‑shopu videem, nebo bannery a oslovte uživatele na jejich oblíbených webech jako YouTube, Gmail a dalších stránkách. Výsledek nebude vidět hned, ale do budoucna je to nejlepší investice.

Proč spolupracovat

s námi
 • Na českém trhu působí 1 200 agentur a freelancerů, ale jen 25 z nich spolupracuje s Google. My jsme jednou z nich.
 • Jsme hrdými Google Premier Partnery a patříme mezi 3 % nejlepších společností v Česku.
 • Patříme mezi zlaté Shoptet partnery.
 • Máme vlastní CSS program, který ušetří zájemcům až 20 % v Google Nákupech.
 • Vzděláváme se a testujeme každou novinku, která je zrovna dostupná. Jestli vás PPC reklama zajímá, rádi vám předáme znalosti na školení, nebo v článcích o PPC reklamě na našem blogu.
 • PPC reklamou to nekončí, pokud máte zájem pracovat s návštěvníky získanými z inzerce, v rámci agentury řešíme i zbožáky, reklamu na Facebooku a Instagramu nebo e‑mailing. Reklama vám funguje, ale rádi byste se posunuli o level výš? Mrkneme společně na SEO a webovou analytiku.
 • Jsme transparentní a ceník před klienty neskrýváme. Mrknout se na něho můžete na našem webu a dopředu víte, s jakou částkou počítat.

Cena za službu

PPC reklama
 • od 6 000 Kč

  Kontrola kampaní na denní bázi, optimalizace a správa reklamních kampaní v Google Ads, Skliku a na Facebooku, tvorba nových kampaní, kontrola aktivních a řešení zamítnutých produktů v Google Merchant Center, práce s XML feedem, konzultace.

  Přihlaste se k odběru novinek