Sociální sítě

Facebook je největší sociální síť světa, Instagram zase každý rok skokově roste v počtu uživatelů. Obě sítě hrají důležitou roli v rozhodování zákazníků o tom, co si koupí. S námi váš e‑shop na sociálních sítích nepřehlédnou.

Co na Facebooku a Instagramu

dokážeme
 • Založit a zkontrolovat váš účet v Business Manageru

  Zařídíme, aby v něm nic nechybělo. To zahrnuje Facebook Pixel, katalog, nastavení konverzí, okruhů uživatelů, reklamního účtu a propojení všech částí v jeden fungující celek.

 • Nastavit kampaně na Facebooku a Instagramu

  S využitím katalogu, bannerů nebo existujících příspěvků z vašeho profilu. Výsledky jsou viditelné pohromadě, v rámci jednoho reklamního účtu, takže nad kampaněmi budete mít vždy přehled.

 • Optimalizovat kampaně

  S ohledem na stanovené cíle kampaně na konci měsíce vyhodnotíme, a to jak v rámci Facebook reportů, tak i v Google Analytics. Každý systém vyhodnocuje výsledky jinak. Google Analytics nedokáže rozpoznat konverzi po zobrazení, zatímco Facebook ano.

Produktovými kampaněmi to ovšem končit nemusí. Nabízíme i služby, které se více soustředí na propojení obsahu na vaší stránce a kampaní. Chceme, aby váš obsah prodával. Toho docílíme, když:

 • Kompletně založíme Facebook

  V případě, že jste na sociálních sítích nováčci, postaráme se o vše za vás – od FB stránky po Business Manager.

 • Upravíme vaši stávající Facebookovou stránku

  Nastavíme šablonu vhodnou pro e‑commerce, založíme Obchod s vašimi produkty.

 • Vytvoříme plán pro sponzorované příspěvky

  Dodáme nápady a na vás už bude jen zveřejnění příspěvků podle dohody.

 • Vytvoříme příspěvky (4 posty/​měsíc)

  Vy se postaráte o neprodejní obsah a my do něj zařadíme příspěvky v prodejním duchu, které vytvoříme z dodaných podkladů.

Na sítích jste jako ryba ve vodě, ale rádi byste věděli, jestli máte dobře nastavené kampaně? Ozvěte se nám, rádi pro vás uděláme kontrolu účtu a zkonzultujeme, co by mohlo fungovat lépe.