Další služby

Kromě inzerce na srovnávačích zboží, SEO a online reklamy na sociálních sítích, kampaní ve vyhledávací sítí nabízíme i další služby.

S čím vám ještě pomůžeme?

  • Shoptet i E‑shop rychle známe jako svoje boty, a tak vám rádi pomůžeme jak se založením nového e‑shopu, tak i s vylepšením toho stávajícího. Dále projdeme, co by se dalo společnými silami zlepšit ať už z hlediska nastavení, vzhledu stránky či organického vyhledávání. Napojíme všechny zásadní marketingové kanály a vrhneme se spolu do reklamy.

  • Získejte maximum z inzerce vašich produktů v Google Nákupech díky slevě 20 % na prokliky.

  • Dobře víme, jak je důležité, aby vaše zboží zákazníci našli, když ho právě potřebují. A právě proto jsou tady vyhledávače zboží. Nastavíme vám je tak, aby vám fungovaly na jedničku a vy jste z inzerce vytěžili maximum.

  • V digitálním marketingu se vše točí kolem dat, díky kterým dokážete vaše online aktivity vyhodnocovat. Data je ale potřeba nejprve nasbírat, a to pomocí měřicích kódů a událostí. S tím vám v Google Tag Manageru pomůžeme – jak s nasazením samotného nástroje na vaše stránky, tak i s jednotlivými měřícími kódy a událostmi, které budete chtít sledovat.

  • Dejte o sobě vědět prostřednictvím videa. Naši odborníci vám vytvoří či sestříhají jakékoliv video, které můžete následně použít na sociálních sítích a v inzerci v Google Ads a Skliku. Dle vašich požadavků přidají efekty, titulky, hudbu a mnoho dalšího. Podívejte se na ukázkové práce.

    Přihlaste se k odběru novinek