Blog o marketingu na internetu

Chcete vědět, co je u nás nového? Na našem blogu přinášíme nejen informace o tom, co se děje ve firmě nebo jaká chystáme školení. Najdete tu také zajímavé novinky z našeho světa – povíme vám o všem, co nás v internetovém marketingu zajímá.

V úterý se v Praze konala první konference o výkonnostním marketingu na Facebooku. My jsme u toho nechtěli chybět, a tak jsme vyslali našeho specialistu na Facebook Honzíka.

Newsfeed DAY report

Že už se těšíte takto při pátku na víkend? Zkraťte si čekání. Třeba tím, že budete hlasovat o nejlepší byrokratickou absurditu v podnikání. I o tom jsou tyhle marketingové novinky.

Marketingové novinky duben 2018

Lidé milují slevy. O to víc, pokud se to týká módy. Své o tom ví i GLAMI, které se chystá vypustit do světa GLAMI DAYS. Ty začínají už tento pátek. Jak se zapojit a o čem to celé je? Čtěte.

GLAMI DAYS

Červen bez Nekonference jako by nebyl, viďte? Ale on už je duben a BESTETO pořád drží všechno pod pokličkou. Už vás nebudeme déle napínat: 6.6. save the date! 

Nekonference 2018

Dominik Neckař z agentury Proficio u nás mluvil na PPC na stojáka #9. Nezapomněli jsme si ho po přednášení odchytnout a položit mu několik zvídavých otázek. Poslechněte si rozhovor.

PPC na stojáka #9 - rozhovor s Dominikem Neckařem

Taky jste tak rádi, že už přišlo jaro? My moc. Dokonce tak moc, že jsme minulý týden vyrazili na oběd do parku. Ale to není ta jediná novinka, co se v marketingu přihodila. Přesvědčte se sami.

Marketingové novinky duben

Na to, aby se výrazně zlepšily výsledky inzerce e-shopu, někdy stačí malý zásah. Jeden takový vám teď ukážeme.

4x vyšší návštěvnost e-shopu z Heureky

I dnes pro vás máme marketingové novinky. Tentokrát první dubnové a konečně pořádně jarní. Hurá do čtení!

Marketingové novinky

Máte svůj e-shop na Shoptetu? Pak je BESTETO týden přesně pro vás. Přijďte si pro tipy, jak vylepšit výsledky vašeho obchodu. Poradí vám obchodní ředitel BESTETO agentury Vláďa Přichystal.

BESTETO týden

Získejte více návštěv z přirozených výsledků vyhledávání na Googlu bez velkého analyzování a zásadních úprav na svém webu.

Data o CTR z Google vyhledávání

Stránky