Blog o marketingu na internetu

Chcete vědět, co je u nás nového? Na našem blogu přinášíme nejen informace o tom, co se děje ve firmě nebo jaká chystáme školení. Najdete tu také zajímavé novinky z našeho světa – povíme vám o všem, co nás v internetovém marketingu zajímá.

Když jsem před pár týdny v brzkých ranních hodinách vyrážel na školení do Prahy, neměl jsem velká očekávání. Přece jenom jsem již absolvoval několik školení na vyhodnocování kampaní a to i pod vedením Petry Větrovské. Ale nakonec jsem se vracel s dobrým dojmem a popsaným zápisníkem.

PPC školení od Apeku - zápisky od PPC specialisty Lukáše Kenji

Jak na to, aby byl váš e-shop na Googlu nebo Seznamu lépe dohledatelný? Náš SEO specialista Martin Čtvrtníček vám v rozhovoru s Mergadem poradí, jak na to.

SEO pro e-shopy: indexace stránek na Google a Seznamu

Ví, jaké chyby e-shopaři na Shoptetu dělají a jak je napravit. Už 27. června se s ním můžete potkat v BESTETO - náš obchodní ředitel Vláďa Přichystal vám ukáže, jak zlepšit výsledky vašeho e-shopu.

Shoptet workshop

Už jste si určitě říkali, že jsme na marketingové novinky zanevřeli. Nebojte se, teď to napravíme. Podívejte se, co se událo za uplynulý týden.

Marketingové novinky:

Co vám připomene letošní Nekonferenci nejlépe? Přece podařené video. My jedno takové máme a rádi se o něj podělíme.

Nekonference 2108 ve videu

Glami přibližně dva měsíce zpátky, stejně jako Biano a Favi, přišlo s rozšířenou možností propagace Glami Extended Network. U Glami, narozdíl od ostatních dvou zmíněných, lze alespoň rozhodnout, zda se do této služby od Googlu chcete zapojit.

Glami Extended Network - jak na ni

Zrecyklovali jsme papíry s programem, uklidili zbylé propisky a naše oranžové rollupy s puzzlíky zase na nějakou chvíli schovali. Poslední dozvuky včerejší Nekonference budou ale ještě chvíli znít. V tomto článku, ve fotkách nebo videu. Tak se pojďme v reportu podívat na to, jak nám s vámi bylo na včerejší marketingové středě dobře.

Nekonference 2018 - report

Tady najdete prezentace 7 spíkrů, kteří přednášeli na sedmém ročníku Nekonference. Mrkněte na ně.

Nekonference 2018 - prezentace

Ne! Proč ho na vás křičíme? Protože je tu NEkonference a to už tuto středu. Tímto se vám chceme připomenout, že se pořád můžete přihlásit. A že se na vás moc těšíme.

Nekonference 2018

Co přinesly první dny po GDPR? Třeba pěkně tučnou žalobu pro Facebook a Google. Přečtěte si naše marketingové novinky a buďte v obraze.

Marketingové novinky - květen

Stránky