Blog o marketingu na internetu

Chcete vědět, co je u nás nového? Anebo co se v marketingu děje? Mrkněte na náš blog. 

Online nástroje a appky

Další článek plný užitečných nástrojů a appek je na světě! Prozradíme vám, v čem můžete během chvilky vytvořit grafiku nebo si zkontrolovat pravopis v češtině, angličtině a dalších jazycích. Seznámíme vás i s appkou Miro, na kterou nedáme dopustit.

21. 07. 2021
Sociální sítě a rozdíly

Facebook, Instagram, LinkedIn a Twitter je takový must have každé firmy. Ať už nabízíte fitness doplňky, nábytek nebo jste majitelem restaurace. Víte, jaký obsah přidávat na tyto sociální sítě? Sepsali jsme vám souhrn toho, co u nás (ne)funguje.

13. 07. 2021
Případovka

Máme tady další případovku! U klienta Les a zahrada, který nabízí sortiment pro myslivce (zaměřovací lasery, termovize), se nám povedlo zvýšit tržby o 300 %. A to i přesto, že Google s tímto sortimentem v inzerci moc nekámoší. Přečtěte si, jak jsme postupovali.

08. 07. 2021
SolverTech

Nový díl Oranžády je venku. Tentokrát jsme vyzpovídali Tomáše Pajonka z firmy SolverTech, která se zabývá optimalizací rozvozních plánů. Za dobu svého působení získali spoustu klientů - od Rohlíku, přes Košík.cz až po firmy, které rozváží materiál.

01. 07. 2021
Marketingové novinky

Další várka marketingových novinek je tady. Facebook zkusí reklamu ve virtuální realitě a chystá populární audio rooms, které známe ze sociální sítě Clubhouse. Instagram chystá nový affiliate program a Twitter testuje vertikální reklamu.

28. 06. 2021
Podpora na Facebooku

Zablokovaná stránka, omezený reklamní účet nebo problém s odcizením účtu - bez podpory od Facebooku bysme si těmito problémy nevěděli rady. I přesto, že podpora na Facebooku existuje, spojit se s ní stojí mnoho úsilí a nervů.

22. 06. 2021
Nejčastější chyby v PPC

PPC reklama je jedním z nejsilnějších a nejvyužívanějších nástrojů v online marketingu. Pokud je ale její nastavení chybné, lze očekávat, že se během inzerce objeví problémy, které ovlivní celkový dosah kampaně a hodnotu konverze.

17. 06. 2021
PPC specialista/specialistka

Chceš mít práci, ve které se každý den aspoň 5x zasměješ? Kde se naučíš spoustu věcí z marketingu a zdokonalíš se v tom, co už umíš? Chceš jezdit jednou za čas na společné výlety a nemít v práci kolegy, ale kamarády? Pak se nám neváhej ozvat.

14. 06. 2021
průvodce IG stories

Instastories používá 500 milionů aktivních uživatelů denně a představují tak nejoblíbenější formát, který se na Instagramu používá. Připravili jsme pro vás menšího průvodce, díky kterému zvládnete vytvořit Stories během chvilky.

10. 06. 2021
Oranžáda

Věděli jste, že existuje CCS program Kvinono, díky kterému ušetříte až 20 % při inzerci v Google Nákupech? Pokud vás zajímá, jak takový CSS program funguje a jaké jsou jeho hlavní výhody, neváhejte si pustit náš nový dil Oranžády s Anetou Matyášovou.

08. 06. 2021