Blog o marketingu na internetu

Chcete vědět, co je u nás nového? Na našem blogu přinášíme nejen informace o tom, co se děje ve firmě nebo jaká chystáme školení. Najdete tu také zajímavé novinky z našeho světa – povíme vám o všem, co nás v internetovém marketingu zajímá.

Další týden je za námi. Jaké novinky ze světa marketingu přinesl?

Marketingové novinky - 3. týden leden

Jak ukázal první díl naší studie, nejvyšší tržby přináší e-shopům Google AdWords. Tentokrát se dozvíte, kdo obsadil přední pozice v návštěvnosti, konverzním poměru a průměrné hodnotě objednávky.

Studie II za rok 2017 - návštěvnost, konverzní poměr, objednávky

Vítáme vás v BESTETO univerzitě. První semestr jsme se rozhodli věnovat vyhledávačům zboží. Každý týden zveřejníme jeden článek se zaměřením na různé praktické otázky z této oblasti.

BESTETO univerzita 1. díl - vyhledávače zboží úvod

Dali jsme dohromady 10 článků z BESTETO blogu, které vás čtenáře zajímali v roce 2017 nejvíc. Mrkněte se, jestli vám náhodou nějaký zajímavý neutekl.

10 nejčtenějších článků na BESTETO blogu za minulý rok

Další týden je za námi, a tak přinášíme přehled toho nejzajímavějšího, co se v marketingových vodách událo.

Marketingové novinky

Největším zdrojem tržeb českých e-shopů byl v roce 2017 Google AdWords, který na první pozici vystřídal Heureku. Kdo obsadil další pozice? A jak vypadají ostatní statistiky vycházející z dat 62 e-shopů s ročními tržbami přes půl miliardy? To zjistíte v tomto článku. 

Studie 2018 - největší zdroje českých e-shopů za rok 2017

První marketingové novinky v roce 2018 jsou tady. Co se stalo z kraje roku? Mrkněte.

Marketingové novinky - první týden v lednu

Noví kolegové, expanze na Slovensko nebo 15 šipkových turnajlů. Podívejte se, co přinesl rok 2017 naší marketingové agentuře BESTETO.

BESTETO v roce 2017

S naším BESTETO kalendářem dostanete nové nápady, jak na váš e-shop upozornit. Například slevou na Mezinárodní den triček nebo milým facebookovým příspěvkem ke Dni úsměvu.

Mezinárodní dny pro e-shopaře

Poslední předvánoční novinky ze světa marketingu vám přinášíme právě teď. Tentokrát i s několika chytrými radami, které o svátcích určitě oceníte. 

Vánoční marketingové novinky

Stránky