Blog o marketingu na internetu

Chcete vědět, co je u nás nového? Na našem blogu přinášíme nejen informace o tom, co se děje ve firmě nebo jaká chystáme školení. Najdete tu také zajímavé novinky z našeho světa – povíme vám o všem, co nás v internetovém marketingu zajímá.

Pořád se něco děje a člověk musí sledovat kdeco, aby byl v obraze. Anebo si stačí přečíst naše marketingové novinky a všechno máte na jednom místě.

Marketingové novinky

Google Analytics jako srdeční záležitost. Tak to má Verča Brindzová, která přednášela na osmém setkání PPC na stojáka. Před chvilkou jsme skončili a hudební klub Mersey, kde jsme se tentokrát sešli, ještě šumí debatami markeťáků.

PPC na stojáka #8

Dnešní díl BESTETO univerzity je poslední, který se věnuje Heurece. Probereme reklamní možnosti Heureky a její nákupní košík.

BESTETO univerzita - druhy reklam, poslední díl o Heurece

Proč se vyplatí sledovat, jak se zákazníci chovají na vašem webu? A proč je to adrenalin? Zeptali jsme se UX designera ze Smartlooku Drahomíra Hájka.

Rozhovor Smartlook

Ahoj, tady Lukáš, PPC specialista z BESTETO. Občas jste si ode mě mohli přečíst nějaký ten článek na našem blogu. A dnes přicházím s dalším, kde ukážu kousek svého já.  Nahlédněte do aplikací, doplňků a programů, které využívám při své práci.

20 PPC nástrojů

Novinky z marketingu jsou opět tady. Tentokrát jsou všechny zprávy pohodové a k víkendovému počtení se skvěle hodí.

Marketingové novinky - druhý týden únor

Pokračujeme, jak jsme slíbili. V dnešní části BESTETO univerzity si posvítíme na vybrané funkce Heureky, mezi kterými je například Ověřeno zákazníky.

Heureka - co by měl e-shopař vědět

BESTETO je součástí programu AdWords Guru, který školí PPC specialisty. Těchto akcí se pravidelně účastníme, a proto jsem se rozhodli podělit o 13 tipů, jak vylepšit DSA (Dynamic Search Ads) kampaně v AdWords.

PPC tipy jak vylepšit DSA kampaně v AdWords

Na veletrhu pro e-shopaře Ecommerce Expo jsme vyzpovídali jednu z nejznámějších osobností v českém marketingu. Jaké výzvy čekají Jindru Fáborského? A jak se lišilo pražské Expo třeba od toho v Berlíně? Poslechněte si náš rozhovor.

Rozhovor s Jindrou Fáborským - Ecommerce Expo

Nezapomeňte si přečíst pravidelnou várku marketingových novinek. Co se stalo nového?

Marketingové novinky

Stránky