Shoptet a Eshop-rychle specialisté

Shoptet a Eshop-rychle známe jako svoje boty, a tak vám rádi pomůžeme jak při zakládání nového e‑shopu, tak i při vylepšení toho stávajícího. Projdeme, co by se dalo společnými silami zlepšit ať už z hlediska nastavení Shoptetu, vzhledu stránky či organického vyhledávání. Napojíme všechny zásadní marketingové kanály a vrhneme se spolu do reklamy.

S čím vám můžeme pomoci?

  • Znají lidé váš e‑shop a produkty, které nabízíte? Pomůžeme vám ve fázi startu i zaběhnutého e‑shopu, který chce růst. Od shopping kampaní, přes remarketing, vyhledávací kampaně až po ty obsahové. Na Google, Skliku i Facebooku. Nastavíme společně plán tak, abychom oslovili uživatele ve všech krocích STDC modelu. Průběžně vše optimalizujeme a vyhodnocujeme. Po celou dobu sledujeme cíl, na kterém jsme se společně dohodli.

  • Favi, Biano, Glami, Heureka nebo Zboží? Zbožáky, které máte již rozběhnuté, zoptimalizujeme, a ty, které nemáte, založíme a základně nastavíme. Úpravy feedů (od názvů, kategorií k popiskům) přes Mergado jsou samozřejmostí, abychom mohli z inzerce dostat co nejvíce. A bez biddingu to v dnešní době také nejde.

  • Máte na webu správně nasazené měřící kódy? Víte, že se dá měřit i více události než jen objednávka a návštěvnost? Víte, kam nejčastěji vaši návštěvníci klikají? Pomůžeme vám to zjistit pomocí heatmap. Navrhneme změny a o výsledný návrh necháme rozhodnout přímo zákazníky – nasadíme A/B testování a na základě výsledků vybereme, která varianta je ta nejlepší.

  • V případě, že zatím nesbíráte hodnocení přes Heureku nebo Zboží, zeptejte se na zpětnou vazbu díky automatizované zprávě a požádejte o hodnocení produktu na vašem e‑shopu.

  • Mrkneme na váš web a navrhneme, co je potřeba upravit tak, aby vyhledávače dobře pracovaly s vaším obsahem. Zpracujeme analýzu klíčových slov, navrhneme vhodná témata pro obsah na vašem webu (články atd.) a dáme vám tipy, jak upravit strukturu e‑shopu podle vyhledávacích dotazů.

  • Nejsou důležité jen nadpisy, ale i popisky jednotlivých stránek. Máte je u všech kategorií na svém e‑shopu? Zkoušeli jste v organickém vyhledávání, jak se vám zobrazují jednotlivé kategorie? Pokud popisky nemáte, nebo byste je chtěli vylepšit, rádi vám s nimi pomůžeme.

    Přihlaste se k odběru novinek