Rok 2019 pozpátku: Přidejte se k našemu výletu do minulosti

Na konci roku rádi vzpomínáme na to, co se nám během něj podařilo. Jestli vám nevadí trocha samochvály, rádi vám připomeneme ty NEJ momenty. Byli jste u nich s námi?

Prosinec

Uteklo to, ani nevíme jak. Během prosince jsme udělali Mikulášskou besídku pro děti, na Brusláku natáčeli vánoční přání a nechyběl vánoční večírek. Letos byl nejlepší, protože jsme si kostýmy vypůjčili ze skříní našich rodičů. Jak nám slušely osmdesátkové outfity se můžete mrknout na Facebooku BESTETO.

Listopad

Čím šílenější ponožky, tím lepší! Pokaždé nám udělá radost, když můžeme vytáhnout naše nejlepší kousky a pochlubit se. Letošní vítěž Ponožkového dne byl jednoznačně Patrick a jeho Donald Trump. laugh Jestli vás baví nakukovat k nám do kanceláře, začněte sledovat Instagram @besteto_marketing.

Říjen

Copy holky jely na výlet do Prahy, kde se konal desátý ročník konference CopyCamp, ze kterého si dovezly knížku Jak na sítě podepsanou Eliškou Vyhnánkovou a Michelle Losekoot. 

Září

Na ShopCamp jsme tentokrát nevezli stánek, ale Nikča si připravila workshop o sociálních sítích, na kterém bylo hned po spuštění registrací plno.

Srpen

V srpnu jsme vypustili první díl zbrusu nového podcastu Oranžáda. K dnešnímu dni jsme přidali čtrnáctou (letošní poslední) epizodu — najdete ji na konci článku. Oranžádu odebírejte na Spotify, SoundCloudu, Apple Podcastech, Google Podcastech a všude jinde, kde na ni narazíte.

Červenec

Testovali jsme PPC Bee a o svoje první dojmy se PPC tým podělil na blogu. Že jste o nástroji ještě neslyšeli? To je velká škoda, protože se díky němu tvorba produktových inzerátu zkrátí na pár minut.

Červen

Nekonference se plánovala už od ledna a my jsme si přáli, aby všechno klaplo na 100 %. Na pódiu se vystřídalo 7 spíkrů s přednáškou o jejich failech. Teď už zase začínáme přemýšlet, jaké téma vybereme pro Nekonferenci 2020. Do té doby si můžete připomenout letošní ročník.

Květen

Volejte sláva a tři dny se radujte! Na Slovensku spustili možnost vytvářet Google Shopping kampaně. Janča pro vás chystá v roce 2020 pokračování jejího článku o tom, kde se jí s kampaněmi daří.

Duben

Newsfeed Day je jediná konference výkonnostního Facebook marketingu v ČR postřehy z přednášek. Vyrazili na ni Patrik s Jančou a dovezli si nové tipy pro tvorbu kampaní pro klienty.

Březen

Den v kanceláři jsme vyměnili za svah. Vyrazili jsme tužit kolektiv do SKI areálu Harusák. Někteří z nás stáli na prkně poprvé a světe div se, přežili ve zdraví. Tento den určitě patří k těm, na které za celý rok nejraději vzpomínáme.

Únor

Uspořádali jsme PPC na stojáka #12Michalem Krutišem, který mluvil o řízení marketingových projektů. A koho zajímal spíš Shoptet než PPCčka, dorazil na školení o tomto e‑shopovém řešení, které si vzal na povel náš Kuba.

Leden

Sbalili jsme svých pár švestek a odjeli do Prahy. Řeč je o Reshoperu, na který jsme v lednu vyrazili i s naším oranžovým BESTETO stánkem. Vedli jsme tu spoustu marketingových konzultací s e‑shopaři. Doufáme, že ročník 2020 se taky povede na jedničku.

Jestli nechcete přijít o nic z toho, co plánujeme na příští rok, řekněte si o náš newsletter. Rádi vám ho pošleme :)

Vánoční podcastový speciál

Ve vánočním speciálu jsme na sebe prozradili naše faily, dozvíte se, jak vypadají Vánoce, jaké držíme za tradice a co se nám letos povedlo.

Napište nám do komentářů, jaký byl váš rok 2019. Užijte si volno a těšíme se zase na viděnou v příštím roce!

Marie Krčková
Marie Krčková
19. 12. 2019
Maruška vytvářela pro BESTETO články a posty jako Content specialista. Nedávno ale posílila sestavu PPC týmu a svými texty láká k utrácení zákazníky v online světě. Nikdy ji neuvidíte zamračenou a bez jejího psa Morrise. 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.