Reshoper 2019: Výlet na akci plnou marketingových debat

Uklidit věci ze stánku, nikoho na veletrhu nezapomenout, honem na metro, stihnout vlak zpátky do Brna a v hlavě si přehrávat události za poslední den. O čem je řeč? Přece o posledních minutách na e‑commerce akci Reshoper. Ale hodně jsme toho přeskočili, vlastně to nejdůležitější.

Žádné vstávačky ve 4:30 ráno, ze severního pólu vyrážíme o den dřív

Už párkrát se nám osvědčilo, že vstávat o půl páté ráno, letět na vlak a v Praze být na osmou ráno, není úplně nejlepší začátek dne. Proto jsme i tentokrát zvolili tu méně bolestivou cestu — vyjeli jsme o den dříve. Byli jsme sice trošku na trní z toho, jestli do Prahy vůbec dojedeme. V neděli v noci totiž začalo pěkně sněžit a v pondělí se celé Brno změnilo na malý severní pól. Všude bílo.

Cesta naštěstí byla úplně bez problémů, a tak jsme si ji krátili hraním deskovek, jak jinak. Jakmile jsme dorazili do cíle, po nějakém sněhu nebylo ani památky. Nezbývalo než vyrazit směr Letňany a nachystat vše potřebné na zítřejší akci.

Jdeme na to

Jakmile dorazíme do Letňan, kde má být zítřejší Reshoper, pouštíme se do chystání. Skládáme jeden stolek za druhým a nejvíc času nám zabere postavit BESTETO stěnu.  Snažíme se, aby to nějak vypadalo. S výsledkem jsme docela spokojení. I když se na něm pár much najde, jisté je, že nikdo naši záplavu oranžové nepřehlédne.

Pořizujeme si jedno veselé selfiečko, jako důkaz toho, že jsme to dnes zvládli a odjíždíme se družit.

Praha večerní, tu my rádi

Teď máme čas na to, abychom utužili tým. Večerní Prahu máme rádi, ale focení už o něco méně, takže tomu odpovídá i naše foto dokumentace. Nevadí. Ochutnáme pivo, dáme si večeři, chvíli pobudeme a pak značně znavení celodenním lítáním tam a zpátky jdeme spát.

Stoupnout na značky a začínáme

Začátek Reshoperu je k nám, co si rádi přispíme, nemilosrdný. Vstáváme v 6:20, pochutnáme si na společné snídani a vyrážíme směr Letňany. Dokončujeme poslední úpravy a úderem osmé začnou proudit do sálu první účastníci. Jsme na ně připravení!

Trochu pomalý rozjezd střídá po první hodině divoká smršť. Chodí k nám jeden e‑shopař za druhým a my si je poctivě rozdělujeme tak, jak bylo v plánu. Naše konzultační stolky jsou pořád obsazené a my máme fakt radost z toho, že za námi lidé chodí.

Kromě e‑shopařů potkáváme i známé markeťáky, kteří se u nás na stánku zastavují a dáváme se do řeči. Takže téma marketing a e‑shopy vyčerpáme ten den na maximum. Což se začíná projevovat, jakmile se blíží konec veletrhu. Jsme hodně unavení a to je dobře. Znamená to, že jsme toho dneska zvládli hodně.

Cestu zpátky do Brna strávíme spíš spící než bdící. Ještě než nám padnou hlavy a do uší dáme sluchátka, shodneme se na tom, že to byla povedená akce. Jsme zvědaví, jestli z dnešních setkání klapne nějaká nová spolupráce. Uvidíme. Na nové výzvy se každopádně těšíme.

Díky patří organizátorům Reshoperu a vám všem, kteří jste se za námi stavili, řešili s námi marketing a sem tam nám dali i nějaké tipy, co do příště na našem stánku vylepšit. Bereme to v potaz a těšíme se zas někdy příště :)

31. 01. 2019

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.