Reshoper 2019: Ze zasněženého Brna až do Letňan na akci plnou marketingových debat

Uklidit věci ze stánku, nikoho na veletrhu nezapomenout, honem na metro, stihnout vlak zpátky do Brna a v hlavě si přehrávat události za poslední den. O čem je řeč? Přece o posledních minutách na e-commerce akci Reshoper. Ale hodně jsme toho přeskočili, vlastně to nejdůležitější.

Žádné vstávačky ve 4:30 ráno, ze severního pólu vyrážíme o den dřív

Už párkrát se nám osvědčilo, že vstávat o půl páté ráno, letět na vlak a v Praze být na osmou ráno, není úplně nejlepší začátek dne. Proto jsme i tentokrát zvolili tu méně bolestivou cestu - vyjeli jsme o den dříve. Byli jsme sice trošku na trní z toho, jestli do Prahy vůbec dojedeme. V neděli v noci totiž začalo pěkně sněžit a v pondělí se celé Brno změnilo na malý severní pól. Všude bílo.

Jedeme na Reshoper

Cesta naštěstí byla úplně bez problémů, a tak jsme si ji krátili hraním deskovek, jak jinak. Jakmile jsme dorazili do cíle, po nějakém sněhu nebylo ani památky. Nezbývalo než vyrazit směr Letňany a nachystat vše potřebné na zítřejší akci.

Reshoper a cesta na něj

Jdeme na to

Jakmile dorazíme do Letňan, kde má být zítřejší Reshoper, pouštíme se do chystání. Skládáme jeden stolek za druhým a nejvíc času nám zabere postavit BESTETO stěnu.  Snažíme se, aby to nějak vypadalo. S výsledkem jsme docela spokojení. I když se na něm pár much najde, jisté je, že nikdo naši záplavu oranžové nepřehlédne.

Chystáme stánek

Stavíme stánek

Připravujeme náš stánek na Reshoper

Pořizujeme si jedno veselé selfiečko, jako důkaz toho, že jsme to dnes zvládli a odjíždíme se družit.

A máme postaveno

Praha večerní, tu my rádi

Teď máme čas na to, abychom utužili tým. Večerní Prahu máme rádi, ale focení už o něco méně, takže tomu odpovídá i naše foto dokumentace. Nevadí. Ochutnáme pivo, dáme si večeři, chvíli pobudeme a pak značně znavení celodenním lítáním tam a zpátky jdeme spát.

Tužíme kolektiv

Někteří se nechtějí vůbec fotit

Stoupnout na značky a začínáme

Začátek Reshoperu je k nám, co si rádi přispíme, nemilosrdný. Vstáváme v 6:20, pochutnáme si na společné snídani a vyrážíme směr Letňany. Dokončujeme poslední úpravy a úderem osmé začnou proudit do sálu první účastníci. Jsme na ně připravení!

Jsme na značkách

Trochu pomalý rozjezd střídá po první hodině divoká smršť. Chodí k nám jeden e-shopař za druhým a my si je poctivě rozdělujeme tak, jak bylo v plánu. Naše konzultační stolky jsou pořád obsazené a my máme fakt radost z toho, že za námi lidé chodí.

Konzultujeme o sto šest

Kromě e-shopařů potkáváme i známé markeťáky, kteří se u nás na stánku zastavují a dáváme se do řeči. Takže téma marketing a e-shopy vyčerpáme ten den na maximum. Což se začíná projevovat, jakmile se blíží konec veletrhu. Jsme hodně unavení a to je dobře. Znamená to, že jsme toho dneska zvládli hodně.

Konzultace na Reshoperu

Cestu zpátky do Brna strávíme spíš spící než bdící. Ještě než nám padnou hlavy a do uší dáme sluchátka, shodneme se na tom, že to byla povedená akce. Jsme zvědaví, jestli z dnešních setkání klapne nějaká nová spolupráce. Uvidíme. Na nové výzvy se každopádně těšíme.

Díky patří organizátorům Reshoperu a vám všem, kteří jste se za námi stavili, řešili s námi marketing a sem tam nám dali i nějaké tipy, co do příště na našem stánku vylepšit. Bereme to v potaz a těšíme se zas někdy příště :)

Za BESTETO

Nikča

Přidat komentář

Sledujte články v RSS