Nekonference 2017

Informace pro účastníky

Informace pro ostatní

Po šesti letech dostane Nekonference pořádný impulz - proběhne totiž na novém místě. V brněnském klubu Mersey. Možná si říkáte proč začínám zrovna tímto, ale až Mersey uvidíte, tak pochopíte. Mersey je totiž klub, který si na drsný jen tak nehraje - on drsný je. Od 90. let minulého století a stále drží svůj "styl". Díky tomu bude letošní Nekonference trochu jiná. Tedy co bude podobné, jako v letech 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, bude zaměření na produktové reklamní kampaně e-shopů, špičkoví spíkři, neformální atmosféra, osobní setkávání a diskuse.

Co bude jiné, jsou především:

  • místo: klub Mersey (ul. Minská 15, Brno)
  • termín: 8 června 2017

Ano i termín je jiný, než jsme vyhlásili před pár týdny. Seznam.cz totiž stanovil své setkání pro PPC specialisty na stejný den, a tak jsme termín Nekonference posunuli, aby se akce nepřekrývaly. Jo a taky nebude oběd do plastové mističky. A pár dalších drobností. Ale to už jsou fakt jen takové menší věci :-)

Řečníci

Řečníky průběžně domlouváme a seznam budeme doplňovat. Aktuálně účast potvrdili:

Co je Nekonference

Pokud jste na Nekonferenci ještě nebyli, pak vězte, že jde o neformální setkání lidí, které zajímá marketing e-shopů a rádi mluví odborně a k věci.

Pro koho je Nekonference určena

  • Marketingoví specialisté
  • Pracovníci e-shopů
  • Tvůrci e-shopů

Video z Nekonference 2016

Pokud jste na Nekonferenci ještě nebyli, více napoví video z loňska.