Marketingové novinky: Na LinkedInu najdete nově příběhy, na Facebooku možná i svoji životní lásku

Z marketingu u nás a ve světě

Ze života BESTETO

  • Naše kanceláře jsou zase opuštěné. Štěstí je, že jsme si společné chvilky užili na maximum, a tak nám pozitivní náboj vydrží hodně dlouho (ideálně dokud se zase nepotkáme). 
  • Video je sázka na jistotu. V rámci Instagramu máte 5 možností, kam ho umístit. Znáte je a víte, jaká jsou jejich specifika?
  • Obrázky na webu můžou zpomalit jeho rychlost, často u nich chybí popisky a přitom dodržovat základní pravidla není tak složité. Náš SEO specialista Tom byl hostem našeho podcastu, který jsme věnovali právě optimalizaci obrázků.
  • Prodlužujeme nabídku služby CSS partner Kvinono zdarma do konce ledna. Na webu Mladý podnikatel najdete 10 důvodů, proč Kvinono stojí za zkoušku.
  • Na závěr vám prozradíme tajemství — za odměnu, že jste dočetli až na konec. Zítra vyjde nový díl podcastu Oranžáda a tentokrát jsme k němu vymysleli s naším hostem i soutěž. Tak pozorně hlídejte náš blog, ať se můžete zapojit.

Přejeme vám hlavně zdraví a pevné nervy.

Marie Krčková
Marie Krčková
26. 10. 2020
Maruška vytvářela pro BESTETO články a posty jako Content specialista. Nedávno ale posílila sestavu PPC týmu a svými texty láká k utrácení zákazníky v online světě. Nikdy ji neuvidíte zamračenou a bez jejího psa Morrise. 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.