Spojte síly s CSS partnerem Kvinono

E-shopaři, dosáhněte lepších výsledků v Google Nákupech díky službě
Kvinono, Google CSS partner!

Co je Kvinono

Kvinono je vyhledávač zboží a člen Google CSS programu. BESTETO jej provozuje tak, aby přinášel výhody uživatelům i vám, inzerujícím e-shopům. Můžete čerpat jak užitek vlastní webové stránky, tak v Google Nákupech jako CSS partner.

Kdo může Kvinono využít

E-shopy z České republiky, nebo prodávající zákazníkům do České republiky.

Jaké jsou jeho výhody

Díky členství v Google CSS programu vám Kvinono sníží cenu inzerce v Google Nákupech. To znamená, že budete buď platit méně za podobný výsledek, nebo za podobnou cenu dosáhnete lepších výsledků.

Stručně řečeno vám Kvinono umožní získat maximum z Google Nákupů za méně peněz.

Takhle vypadají produktové reklamy Google Ads, o kterých je řeč :-)

Odpovědi na otázky

Napojení Google Nákupů do našeho CSS účtu. Samotná inzerce probíhá běžným způsobem. Vy nadále platíte cenu reklamy, reklama funguje jako obvykle. Díky napojení CSS účtu dojde ke změně ve zpracování Googlem a k vylepšení výsledků.

Není. Pro uveřejnění na stránkách webu platí zvláštní nabídka.

Předmětem služby je převod do našeho CSS účtu.
Vylepšení PPC reklam lze poptat zvlášť.

Nikoliv. Nyní službu postupně zavádíme. Do plného chodu by se měla dostat do konce roku 2020. Následně se účinky projeví v reklamních účtech naplno. I proto je aktuálně (pro prvních 100 e-shopů) zdarma.

Můžete. Ale doporučujeme nasadit službu nyní. Ohrozit Vánoční prodeje by bylo nezodpovědné. Navíc je vstupní období zdarma jen pro prvních 100 e-shopů. Pro ostatní bude za běžnou cenu.

Pojďte do toho s námi

Pro prvních 100 e-shopů nabízíme do konce října 2020 službu "Kvinono, Google CSS partner" zdarma. Běžná cena je 2.000 Kč bez DPH/e-shop za měsíc.

Starat se o vás bude náš tým specialistů

Napište si nezávazně o podrobnější informace

A nebo nám rovnou zavolejte.