Spojte síly s CSS Kvinono a ušetřete až 20 % v Google Nákupech

Kvinono je vyhledávač zboží a člen Google CSS programu. BESTETO jej provozuje tak, aby přinášel výhody uživatelům i vám, inzerujícím e-shopům. Můžete čerpat jak užitek vlastní webové stránky, tak v Google Nákupech jako CSS partner.

Jaké jsou jeho výhody

Díky členství v Google CSS programu vám Kvinono sníží cenu inzerce v Google Nákupech až o 20 %. To znamená, že budete buď platit méně za podobný výsledek, nebo za podobnou cenu dosáhnete lepších výsledků.

Stručně řečeno vám Kvinono umožní získat maximum z Google Nákupů za méně peněz.

V naší agentuře již delší dobu intenzivně testujeme nejrůznější CSS partnery z celé Evropy - některé známější, jinde máme exkluzivní přístup. Čeští partneři měli doposud buď špatné výsledky, nebo příliš vysoké měsíční poplatky. Kvinono má prozatím výsledky výborné a zejména díky chytře nastavenému zkušebnímu období ho nasazujeme u více a více našich klientů.  Agentura Dantoa

Co se s přechodem pod CSS Kvinono změní?

Jediná viditelná změna je, že se v Google Nákupech začně propisovat název CSS partnera do odkazu pod vaším inzerovaným produktem (Z webu Kvinono). Správu inzerce budete provádět nadále tak, jak jste zvyklí, ale s lepší cenou za proklik.

CSS Kvinono

Píše se o nás

Odpovědi na nejčastější otázky

Prozatím nabízíme přechod pod naše CSS pouze pro Českou republiku. Do budoucna plánujeme nabízet tuto službu i pro Slovensko. 

Napojení Google Nákupů do našeho CSS účtu. Samotná inzerce probíhá běžným způsobem. Vy nadále platíte cenu reklamy, reklama funguje jako obvykle. Díky napojení CSS účtu dojde ke změně ve zpracování Googlem a k vylepšení výsledků.

Není. O uveřejnění na stránkách webu je zapotřebí si zažádat.

Předmětem služby je převod do našeho CSS účtu.
Vylepšení PPC reklam lze poptat zvlášť.

Pojďte do toho s námi

Do konce ledna 2021 nabízíme službu "Kvinono, Google CSS partner" zdarma. Běžná cena je 2.000 Kč bez DPH/e-shop za měsíc.

Ještě váháte? Nejste si jistí? Tady je 10 důvodů, proč přestoupit pod CSS Kvinono ještě dnes:

Kvinono desatero

Formulář pro zájemce o přepnutí pod CSS Kvinono

Pokud jste odeslali formulář, přijde vám potvrzovací zpráva o jeho přijetí a o přepnutí pod CSS Kvinono vás v následujcích dnech budeme informovat e-mailem.

Potřebujete se námi ohledně CSS ještě poradit? Napište nám na adresu aneta.matyasova@besteto.cz, nebo nám rovnou zavolejte.