Marketing na Eshop-rychle

Na Eshop-rychle máme spoustu klientů, a tak vám rádi pomůžeme jak při zakládání nového e-shopu, tak i při vylepšení toho stávajícího. Projdeme, co by se dalo společnými silami zlepšit ať už z hlediska nastavení eshop-rychle, vzhledu stránky či organického vyhledávání. Napojíme všechny zásadní marketingové kanály a vrhneme se spolu do reklamy.

S čím vám můžeme pomoci?

1. PPC reklama

  • Znají lidé váš e-shop a produkty, které nabízíte? Pomůžeme vám ve fázi startu i zaběhnutého e-shopu, který chce růst. Od shopping kampaní, přes remarketing, vyhledávací kampaně až po ty obsahové. Na Google, Skliku i Facebooku. Nastavíme společně plán tak, abychom oslovili uživatele ve všech krocích STDC modelu. Průběžně vše optimalizujeme a vyhodnocujeme. Po celou dobu sledujeme cíl, na kterém jsme se společně dohodli.

2. Vyhledávače zboží

  • Favi, Biano, Glami, Heureka nebo Zboží? Zbožáky, které máte již rozběhnuté, zoptimalizujeme, a ty, které nemáte, založíme a základně nastavíme. Úpravy feedů (od názvů, kategorií k popiskům) přes Mergado jsou samozřejmostí, abychom mohli z inzerce dostat co nejvíce. A bez biddingu to v dnešní době také nejde.
  • Pokud vám český trh nestačí, pomůžeme vám feedy přeložit a inzerovat i na slovenských vyhledávačích zboží.

3. Měřící kódy a analýza

  • Máte na webu správně nasazené měřící kódy? Víte, že se dá měřit i více události než jen objednávka a návštěvnost? 
  • Víte, kam nejčastěji vaši návštěvníci klikají? Pomůžeme vám to zjistit pomocí heatmap. Navrhneme změny a o výsledný návrh necháme rozhodnout přímo zákazníky - nasadíme A/B testování a na základě výsledků vybereme, která varianta je ta nejlepší.

4. Základní SEO nastavení

  • Máte správně nastavené v Eshop-rychle meta title a description? A jaký je vlastně rozdíl mezi nadpisem kategorie, textem odkazu (v menu) a názvem (tag title)?
  • Víte, že pokud vaše URL adresy nejsou zaindexované, tak se v neplaceném vyhledávání Google a Seznam vůbec nezobrazí? Zjistíme, jak si váš e-shop v indexovanosti stojí a pomůžeme vám ji zvýšit.
  • U e-shopů se stává, že vedou návštěvníky na stránky, které neexistují (Stránka nebyla nalezena). Zjistíme, kolik takových stránek máte a díky přesměrování vám pomůžeme tento problém vyřešit

5. Pokročilé SEO nastavení

  • Mrkneme na váš web a navrhneme, co je potřeba upravit tak, aby vyhledávače dobře pracovaly s vaším obsahem. Zpracujeme analýzu klíčových slov, navrhneme vhodná témata pro obsah na vašem webu (články atd.) a dáme vám tipy, jak upravit strukturu e-shopu podle vyhledávacích dotazů.

6. Popisky kategorií

  • Nejsou důležité jen nadpisy, ale i popisky jednotlivých stránek, máte je u všech kategorií na svém e-shopu? Zkoušeli jste v organickém vyhledávání, jak se vám zobrazují jednotlivé kategorie? Pokud popisky nemáte, nebo byste je chtěli vylepšit, rádi vám s nimi pomůžeme.