Vylaďte si Instagram Stories pomocí jednoduchých aplikací

Stalo se vám, že jste si krátili dlouhé chvíle na Instagramu a narazili jste na Stories, které vás na první pohled zaujaly? Řekli jste si, že takové chcete mít taky? Pak jste tady správně. Povedené Stories nejsou žádná věda. Stačí si stáhnout pár osvědčených aplikací a během chvilky z vás bude profík.

Unfold

Unfold je skvělá aplikace, která sjednotí vaše Stories na Instagramu. V bezplatné verzi najdete spoustu layoutů, stylů, rámečků a různých fontů. Mimo fotek můžete v jednotlivých příbězích kombinovat i fotky a videa dohromady. Vytvořené příběhy lze stáhnout do mobilu nebo je můžete rovnou sdílet na Instagramu. Jsme přesvědčeni, že s touto aplikací zvládne pracovat i začátečník.

Vyzkoušejte zdarma 7 denní trial verzi a zjistěte, zda je to ta správná aplikace pro vás.

Pokud vás zaujmou i další styly, které nejsou ve free verzi, můžete si je koupit buď zvlášť (ceny se pohybují od 25,99 Kč výš) nebo využít roční členství za 549,99 Kč. Díky členství budete mít přístup ke všem novinkám, které v průběhu roku přibydou.

Aplikace je dostupná pro iOSAndroid.

Zdroj: Pinterest

Canva

Tento grafický nástroj je vhodný jak pro ostřílené grafiky, tak i pro úplné začátečníky, kteří s grafikou teprve začínají. V Canvě dokážete vytvořít téměř vše, na co si vzpomenete — od obrázků na blog, přes příspěvky na sociální sítě až po tištěné letáky, prezentace či vizitky. Canva zkrátka nabízí grafiku na všechno. A úprava? Ta je jednoduchá. Zvolíte si grafiku a tu si následně upravíte dle libosti — vložíte si vlastní fotku, změníte font a přidat můžete i různé rámečky, fotky, gify a další vectory.

Ať už se přihlásíte do Canvy přes aplikaci v mobilu, nebo přes počítač, své návrhy budete mít vždy pokupě.

Základní verze je zcela zdarma a aplikace je dostupná pro iOSAndroid. Pro pohodlnější tvorbu ale můžete využít i desktopovou verzi.

Nově je také k dispozici aplikace Instagram Stories, která je zatím dostupná pouze na iOS.

Zdroj: Canva

Adobe Photoshop Lightroom CC

Lightroom je takový malý bráška známého Photoshopu. V tomto programu zvládnete upravit jas, sytost, teplotu a veškeré barvy, které se nachází na fotce. Pokud ale nepatříte mezi trpělivé jedince, doporučujeme využít už hotové presety. Jejich použití je snadné – jedním kliknutím preset aktivujete a automaticky se provede celá řada úprav snímku.

Presety si můžete koupit, stáhnout zdarma nebo si je krok po kroku vytvořit podle návodu na YouTube.

Základní verze aplikace je zcela zdarma a je dostupná pro iOSAndroid.

Hype Text

Rámečků a barev už bylo dost. Svoje Insta Stories můžete obohatit i o animovaný text v různém barevném provedení. Během chvilky tak získáte z fotky krátké animované video.

Aplikace je dostupná pro iOSAndroid.

Zdroj: Hype Text

Aplikací, které posunou váš profil na vyšší úroveň existuje spousta. My jsme si pro vás připravili ty, se kterými denně pracujeme a které zvládne i úplný začátečník.

02. 02. 2021

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.