Přijďte se na nekonferenci dozvědět více o EAN kódech!

Pavla Cihlářová, ředitelka GS1 Czech Republic, vystoupí na nekonferenci Vyhledávače zboží 2014. Host je to nadmíru vzácný, protože sdružení GS1 ve světě pečuje o standardizací značení zboží, včetně tzv. EAN kódů. Přijďte si s ní podiskutovat!

Proč jsme pozvali GS1

Snad na každé nekonferenci přijde řeč na tzv. EAN kódy. A vyhledávání zboží s nimi souvisí velice úzce. Vzpomeňte si na otázky:

  • Proč není veřejná databáze EAN kódů, nejlépe zdarma dostupná na internetu všem?
  • Proč spousta položek zboží standardní kódy nemá? Je jejich získání drahé?
  • Je pravda, že mi můj dodavatel databázi EAN kódů poskytnout nesmí?

Přišlo nám na čase na tyto otázky odpovědět a vyvrátit mýty, které se kolem EAN vznášejí. A GS1 je v tomto autoritou nejvyšší. Je totiž správcem EAN kódů a jeho pracovníci jsou skutečnými odborníky.

A ještě jeden důvod proč právě EAN kódy

Evropská Unie se totiž do standardizovaného značení zboží vložila. A tak nás již v tomto roce čeká houfné přeznačování zboží. Z toho, co o něm víme my marketéři, to vypadá, že pro oblast e-commerce by mohlo jít o velikou příležitost. Nové značení by totiž mělo obsahovat spoustu informací o samotném zboží. Mohlo by tedy jít o prostor pro vývoj nových funkcí e-shopů, získávání některých informací, které je nyní nutno získávat složitěji... zkrátka příležitost.

Přijďte si povídat s Pavlou Cihlářovou z GS1 na nekonferenci >>

 

 

 

Komentáře

Těším se, dobré téma.

Výborná přednáška. Význam, zejména pro tvůrce e-shopů, mi přišel veliký. Mrkněte na video se záznamem.

Přidat komentář

Sledujte články v RSS