Sociální sítě

Sociální sítě jsou s námi relativně krátkou dobu, ale mají na nás obrovský vliv a málokdo na nich dnes není. Kromě osobního profilu si na sociálních sítích můžete vytvořit i profil firemní. A tady už narážíme na obrovský marketingový potenciál sociálních sítí. Díky nim můžete komunikovat se svými současnými zákazníky nebo na zajímavé příspěvky přilákat potenciální zákazníky. V současnosti mezi nejznámnější patří Facebook, Twitter, Instagram nebo LinkedIn.

V současnosti největší sociální sítí na světě je Facebook s více jak miliardou registrovaných uživatelů. Napište nám, pokud chcete využít výhody oslovit svoji cílovou skupinu reklamou. Rádi vám s Facebookem pomůžeme.

To, co jsme sepsali o sociálních sítích, najdete tady:

Další várka marketingových novinek je tady. Facebook mění přístup k personalizaci reklamy, Instagram prodlužuje délku Reels na 60 sekund a chystá změny ve Stories a populární síť Clubhouse, která zažila na jaře velký boom, ještě není na odpis.

31. 08. 2021
Pinterest

Chcete držet krok s dobou a získat další prostor na online propagaci svých produktů a služeb? Vyzkoušejte Pinterest – oblíbenou sociální platformu, jejiž popularita neustále roste jak u nás, tak i v zahraničí. Přečtěte si, o čem tato sociální síť je a jak funguje.

27. 08. 2021
Influencer marketing

Influencer marketing není žádná novinka. Tento typ marketingu využívá spousta známých firem a těší se z výsledků, kterých díky influencerům dosáhli. V tomto článku se dozvíte, na co si dát pozor před tím, než zahájíte spolupráci s influencery.

10. 08. 2021
Marketingové novinky: Facebook testuje newsletterovou platformu Bulletin a Jeff Bezos dobyl vesmír

Další várka marketingových novinek je tady. Facebook chystá newsletterovou platformu Bulletin, Instagram umožní sdílet každému odkazy ve Stories, TikTok patří mezi nejstahovanější aplikace první poloviny roku 2021 a Jeff Bezos dobyl vesmír.

30. 07. 2021
Editování videa

Programů na střih videí najdete na internetu nespočet, ale né každý je ideální pro ty, co se střihem videí teprve začínají. Připravili jsme si pro vás článek, ve kterém se dozvíte výhody a nevýhody nástrojů, které jsou k dispozici online a zcela zdarma.

29. 07. 2021
Online nástroje a appky

Další článek plný užitečných nástrojů a appek je na světě! Prozradíme vám, v čem můžete během chvilky vytvořit grafiku nebo si zkontrolovat pravopis v češtině, angličtině a dalších jazycích. Seznámíme vás i s appkou Miro, na kterou nedáme dopustit.

21. 07. 2021
Sociální sítě a rozdíly

Facebook, Instagram, LinkedIn a Twitter je takový must have každé firmy. Ať už nabízíte fitness doplňky, nábytek nebo jste majitelem restaurace. Víte, jaký obsah přidávat na tyto sociální sítě? Sepsali jsme vám souhrn toho, co u nás (ne)funguje.

13. 07. 2021
Marketingové novinky

Další várka marketingových novinek je tady. Facebook zkusí reklamu ve virtuální realitě a chystá populární audio rooms, které známe ze sociální sítě Clubhouse. Instagram chystá nový affiliate program a Twitter testuje vertikální reklamu.

28. 06. 2021
Podpora na Facebooku

Zablokovaná stránka, omezený reklamní účet nebo problém s odcizením účtu - bez podpory od Facebooku bysme si těmito problémy nevěděli rady. I přesto, že podpora na Facebooku existuje, spojit se s ní stojí mnoho úsilí a nervů.

22. 06. 2021
průvodce IG stories

Instastories používá 500 milionů aktivních uživatelů denně a představují tak nejoblíbenější formát, který se na Instagramu používá. Připravili jsme pro vás menšího průvodce, díky kterému zvládnete vytvořit Stories během chvilky.

10. 06. 2021