Bidding Fox

Bidding Fox je biddingový nástroj, který funguje v aplikaci Mergado. S biddingem vám pomůže na Heurece a Zboží.cz. 

Více se o něm dozvíte tady. O samotném biddingu se dočtete všechny důležité informace v článku "Co je to bidding".

nakladovost-favi-glami-biano

Optimalizace nákladovosti na GLAMI, Favi a Bianu je horké téma. Všechny tři systémy přináší vysokou návštěvnost, ale zároveň se umí pěkně prodražit, pokud inzerci necháte žít vlastním životem. Poradíme vám, jak na vysoké PNO vyzrát.

19. 08. 2020
Filip Vašíček BESTETO

Strategie skrývání nákladných produktů je hodně časově náročná, proto náš zbožákařský tým přemýšlel, jak zjednodušit skrývání nákladných produktů z inzerce. V dnešním podcastu se s vámi podělí o svoje know-how.

13. 08. 2020
Bidding Fox přichází s novou funkcí na sledování konkurence

Sledovat konkurenční e-shopy je v dnešní době nutnost a řada podnikatelů si to uvědomuje, ale neví jak. Bidding Fox jim spěchá na pomoc s novými přehledy.

01. 08. 2019
Bidding Fox krok za krokem

Už od doby, co bidovací automat Bidding Fox vznikl, se věnuji jeho nastavení pro vyhledávač zboží Heureka.

08. 08. 2018
Bidding Fox certifikát

Hurá, v BESTETO se můžeme pyšnit novými tituly. Naši hoši totiž získali certifikát lišáka z Bidding Foxu.

26. 07. 2018
Nekonference 2018: rozhovor s Jirkou Guňkou

Máme pro vás dobrou zprávu: z letošní Nekonference máme několik rozhovorů se spíkry. Připravilo je Mergado. Poslechněte si první rozhovor s Jirkou Guňkou z Bidding foxu.

02. 07. 2018

Velká bublina kolem Amazonu a dopravy zdarma do Česka před Vánoci nemusí být zas tak velký boom, jak si všichni myslíme. 

04. 11. 2016
Marketingové novinky

Tento týden, ne-li tento měsíc je jednou z největšších novinek spuštění dynamického retargetingu od Skliku pro všechny e-shopy. Co se událo ve světe marketingu dál?

23. 09. 2016
Bidding Fox logo

V dnešním článku bych se s Vámi ráda podělila o zkušenosti s novým biddingovým automatem, který je k dispozici přímo v aplikaci Mergado. Díky tomu je jeho nasazení velmi jednoduché. Stačí zajít do Mergado store a aplikaci zapnout. Následně máte 10 dní zdarma na otestování. V rámci dalšího používání pak aplikace vyjde na 1286 Kč měsíčně, což je v současnosti nejlevnější biddingový automat na trhu. Zároveň se nemusíte bát ani většího počtu produktů. Bidding Fox je zpoplatněn měsíčně a na počet produktů se nehledí.

22. 09. 2016