Barcamp

Parádní setkání lidí kolem internetu, marketingu, technologií. Píšeme o Barcampech v Brně, Ostravě a Vsetíne. Prohlédněte si prezentace z přednášek členů týmu Besteto.

Barcamp Zlín

Minulý týden jsme s kolegy z Besteta a Mergada vyrazili do Zlína na vsetínský Barcamp. Jeli jsme přednášet, poslouchat, setkat se se známými, poznat nové lidi a jako sponzor akce i odvézt nějaké materiály. Jaký byl podle mě letošní Barcamp ve Zlíně?

07. 03. 2016
Barcamp Zlín 2016

Doufáme, že máte tuto sobotu poznačenou v kalendáři jako Barcampovou. 

24. 02. 2016
logo

Po loňském oznámení, že další Barcamp ve Vsetíně už nejspíš nebude, jsme všichni s napětím očekávali, jestli to byl pouhý vtípek nebo ne. Michal Berg a jeho tým to ovšem zařídil tak, že to vtip nebyl a vsetínský Barcamp změnil město konání.

18. 02. 2014
Bracamp Ostava a Besteto, ilustrace

Jak jsme připravovali produktové kampaně v Skliku a jak to nakonec dopadlo, tak se jmenuje naše přednáška na startu hlasování ostravského Barcampu a rád bych naznačil, nač se těšit.

05. 12. 2013

Pravé marketingové běsnění se spouští s blížícími se Vánocemi. Internetové služby vylézají na billboardy, vstupují do televize, ve snaze ukrojit maximální koláč z reklamních rozpočtů. A do toho Seznam postupuje se svým novým vzhledem vyhledávání. Shrňme to podstatné v bodech:

08. 11. 2013
Logo Barcampu Brno

Podívejte se na přednášku z brněnského Barcampu. Michal Janík mluvil o marketingové strategii pro e-shop, o jednotlivých marketingových metodách a o tom, odkud začít.

16. 06. 2013
Logo brněnského Barcampu

Na brněnský Barcamp připravil Michal přednášku o správném výběru vhodných marketingových opatření, a o tom, jak je spojit k sobě v jeden konzistentní stroj na zisk, a především, odkud začít. Značnou část prezentace si můžete prohlédnout už nyní.

21. 05. 2013
Barcamp Vsetín - logo

Již čtvrtého ročníku vsetínského Barcampu se zúčastnila početná delegace Besteto včetně dvou přednášejících. Moc se nám ve Vsetíně líbilo, proto bychom rádi poděkovali organizátorům. A pro davy, které se na Barcamp nedostaly, přinášíme pár postřehů. Na konci článku navíc najdete odkazy na další články o Barcampu.

29. 01. 2013

Tak snad už je jasné, proč se přednáška SEO!!! na Ostravském Barcampu jmenovala tak podivně. Ve městě, kde na autobusech stojí DPO!!!, popelářích OZO!!! a jmenuje se OSTRAVA!!! bylo odolat pokušení pojmenovat přednášku o optimalizaci pro fulltextové vyhledávače také s vykřičníky nad lidské síly.

12. 12. 2012
Placky Besteto a Barcamp Ostrava 2012

V sobotu jsme s Michalem Janíkem a Mirkem Sedlákem vyrazili na ostravský Barcamp. Jeli jsme za inspirací, fajn lidmi z oboru a Michal jel navíc přednášet o SEO. Pro mě se jednalo o první Barcamp, kterého jsem se zúčastnil, a už teď mám chuť vyrazit v lednu na další Barcamp do Vsetína.

09. 12. 2012