Uvidíme se na Barcampu ve Zlíně!

Doufáme, že máte tuto sobotu poznačenou v kalendáři jako Barcampovou. 

Co je Barcamp a proč byste tam měli být?

Barcamp je směska konferencí a workshopů. Zaměřují se na technologie, design, média, raklamu, podnikání a více. Jak sami říkají — mixují technologický, marketingový, podnikatelský ale i aktivistický pohled na internet. Každým rokem se Barcamp zlepšuje a přidává se více podií a aktivit. 

Nás na Barcampu potkáte zaručeně! 

Popovídat si budete moci s Vláďou, Jirkou, Filipem, MichalemJirkou! Kluci budou mít i přednášky, takže si je můžete přijít poslechnout.
Těšit se můžete na přednášku od Vládi, který bude povídat o tom, jak mu BDSM a tantra pomáhají v marketingu na internetu. V záři reflektorů ho najdete od 11:00 do 11:45 na ART Stage. Připravte si otázky. Volba otázek je čistě na vás, Vláďa se nestydí mluvit o čemkoliv. ;-)
Pokud byste se rádi dozvěděli několik informací o lokálním marketingu jako například jak pracovat s Firmy.cz, Mapy.cz s katalogy nebo sociálními sítěmi, přijďte se podívat na Jirkovu přednášku, kterou najdete taktéž na ART Stage. Jirka bude zářit od 16:00 do 16:30.
Plný rozvrh přednášek si můžete prohlédnout zde.

Co vám Barcamp dá?

Získáte mnoho nových kontaktů, potkáte nové i staré známe se kterými jste se jinde nestihli potkat a to všechno zdarma. ;-) Jak jsem již zmiňovala, na Barcampu je stále něco nové, což nám dává možnost získávat nové zkušenosti a spoustu inspirace. 

Barcampu zdar, uvidíme se tam! :-)

 

24. 02. 2016

Témata:

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.