A/B testování

Přečtěte si tipy pro efektivní A / B testování e-shopů a firemních internetových stránek. Následující zkušenosti se týkají zejména technologie Visual Website Optimizer, případně v kombinaci s Google Tag Managerem, které jsou dostupné pro malé a střední podniky a přinášení dobrou funkcionalitu za výbornou cenu.

A B test, ilustrace

Zajímáte se o A/B testování, obchodní účinnost webu nebo chcete zvýšit konverzní poměr e-shopu? Připravil jsem pro vás seznam zdrojů, ze kterých můžete čerpat.

06. 02. 2014
Logo Visualwebsiteoptimizer.com

Slyšeli jste již několik hypotéz o tom, jak se návštěvníci chovají na webové stránce, kam se dívají, na co klikají a jaké prvky a funkce zvyšují nebo snižují konverzní poměr? Tyto hypotézy můžete vyvrátit nebo potvrdit pomocí A/B testování, heatmap a testů použitelnosti. U nás v Bestetu na tyto testy používáme software Visualwebsiteoptimizer.

14. 10. 2013
Google Tag Manager

Google Tag Manager dokáže ušetřit čas i peníze. Navažme na parádní články Martina Šimka o Google Tag Manageru i jeho nasazení na e-shopy a ukažme si další implementace v českém prostředí.

18. 09. 2013