Spolupráce s námi

Navrhneme strategii a spočítáme, kolik vám vydělá každá koruna, kterou do marketingu vložíte. Postaráme se vám o vyhledávače zboží, PPC, SEO, obsah anebo o všechny marketingové kanály naráz.

Proč nás klienti oslovují

Již více než 10 let pomáháme klientům napříč různými obory. Za tu dobu jsme získali spoustu zkušeností, které denně využíváme v praxi. Troufáme si tedy říct, že právě díky těmto zkušenostem se budeme ve vašem oboru cítit jako ryba ve vodě. Spolupráce s námi není žádná one man show, ale skutečná práce profesionálů, kteří své znalosti sdílí navzájem. V praxi to znamená, že na vašem projektu může v jednu chvíli pracovat celý tým BESTETO.

Průběh spolupráce

Vše začíná pochopením vašeho projektu a přesně stanoveným zadáním. Společně si vytyčíme dlouhodobé cíle, na základě kterých vytvoříme přesný plán a strategii. Poté se zaměříme na kampaně, jež mají nejvyšší a nejrychlejší efekt na plnění stanovených cílů. Následně zásah rozšíříme a přejdeme do fáze brand awarness neboli budování povědomí o značce.

Zařídíme, abyste byli vidět

Podle stanoveného cíle a specifikace vašeho produktu společně vybereme nejvhodnější inzertní kanály. Může se jednat o inzerci na Googlu, Seznamu, Facebooku nebo Instagramu. Váš sortiment dokážeme skvěle zviditelnit také v rámci zbožových srovnávačů (Heureka, Zboží.cz, Favi, Glami, Biano a další). Protože sledujeme aktuální trendy, může se stát, že váš produkt pošleme do světa i v rámci nově vznikajících a perspektivních reklamních kanálů.

Jaké nástroje používáme?

Pro každou obchodní platformu upravujeme XML feed na míru v aplikaci Mergado. Doplňujeme parametry, řešíme spárovanost a dohlížíme na to, aby míra zamítnutých produktů v inzerci byla co nejnižší. U vhodného typu produktů používáme na zvýšení výkonu externí aplikace typu Bidding Fox, Feed Image Editor nebo PPC Bee. Jsme v nich plně proškolení a dokážeme tak využít jejich potenciál naplno.

Víme, jak na zakázané produkty 

Pokud máte zboží, které není dovoleno posílat do inzerce (střelivo, zbraně, omezení na léky a CBD produkty), umíme je vyloučit tak, aby vám dále běžela inzerce na zbývající produkty. Pokud není možné jít s některým typem zboží do konkrétní inzerce, hledáme cestu, jak s ním do inzerce jít – a to prostřednictvím Facebooku, Instagramu, LinkedInu nebo kreativních obsahových kampaní a produktových videí.

Přidaná hodnota pro vás

Významným prvkem naší práce jsou bohaté zkušenosti s propagací zboží všeho druhu – umíme nastavit kampaně na podporu prodeje lodiček a nezalekneme se ani reklamy na secí stroje. Vybereme vám specialistu, kterému bude váš sortiment blízký. Rychleji spolu najdete řeč a práce na projektu pro něj bude zábava. Máme interní pravidlo, že žádný specialista nemůže mít více klientů s podobně či stejně zaměřeným e‑shopem. A to hlavně z toho důvodu, aby si jeho projekty vzájemně nekonkurovaly.

Akce, které pořádáme

pro markeťáky a veřejnost

Jsme odborníci na PPC reklamu. Pravidelně jezdíme na školení a přednášíme o tom, co děláme. Výrazně přispíváme k budování marketingové komunity v Brně. Pořádáme akce, na kterých sdílíme své zkušenosti ostatním nadšencům do online marketingu.

Napište si o podrobnější informace

nebo nám rovnou zavolejte

    Přihlaste se k odběru novinek