Spolupráce s námi

Přes 10 let pomáháme klientům napříč různými obory. Za tu dobu jsme jich poznali mnoho a díky nim jsme vyprofilovali  svoje dovednosti na nejvyšší úroveň. Troufáme si tedy tvrdit, že budeme i ve vašem oboru jako ryba ve vodě. Můžete se spolehnout, že pro jeho rozvoj uděláme maximum.

Proč nás klienti oslovují

Úspěšná spolupráce mezi naší agenturou a klientem je založena na vzájemné důvěře. Klienty potřebujeme v prvé řadě vždy poznat a pochopit podstatu jejich projektu. Budete tak mít jistotu, že opravdu víme, co děláme a čeho chceme společně dosáhnout. Není to žádná one-man show, ale skutečná spolupráce profesionálů, kteří své znalosti s kolegy sdílí.  V praxi to znamená, že na vašem projektu může v jednu chvíli pracovat celý tým BESTETO.

Průběh spolupráce

Pochopením vašeho projektu a přesným stanovením zadání to celé začíná. Vždy si společně vytyčíme dlouhodobé cíle, na základě kterých vytvoříme plán a strategii, jak jich dosáhnout. Naše práce poté pokračuje orientací na kampaně, jež mají nejvyšší a nejrychlejší efekt na plnění cílů. Následně zásah rozšiřujeme a přecházíme do fáze budování povědomí o značce.

Kde se naše kampaně budou zobrazovat

Podle stanoveného cíle a specifikace vašeho produktu společně vybereme nejvhodnější inzertní kanály. Může se jednat o inzerci na Googlu, Seznamu, Facebooku a Instagramu. Dále váš sortiment dokážeme skvěle zviditelnit v rámci zbožových srovnávačů Heureka, Zboží.cz, Favi, Glami, Biano a mnohých dalších. Sledujeme trendy, a tak se může stát, že váš produkt pošleme do světa i v rámci nově vznikajících a perspektivních inzertních kanálů.

Nástroje, se kterými pracujeme

Pro každou obchodní platformu upravujeme XML feed na míru v aplikaci Mergado. Doplňujeme parametry, řešíme spárovanost, upravujeme produkty a jejich parametry tak, aby jich do inzerce prošlo maximální množství. U vhodného typu produktů použijeme na zvýšení výkonu externí aplikace typu Bidding Fox, Feed Image Editor a PPC Bee. Jsme v nich plně proškolení a dokážeme tak využít jejich potenciál na naplno.

Zakázané produkty

Dokážeme si poradit s velkým množství zamítnutých produktů v produktové inzerci v Google Ads. Pokud máte zboží, které není dovoleno posílat do inzerce (střelivo, zbraně, omezení na léky a CBD produkty), umíme je vyloučit tak, aby vám dále běžela inzerce na zbývající produkty. Pokud není možné s některým typem zboží jít do konkrétní inzerce, hledáme cesty, kde s ním do inzerce jít můžeme – FB inzerce, Instagram, LinkedIn, kreativní obsahové kampaně nebo třeba produktová videa.

Přidaná hodnota

Významným prvkem naší práce jsou bohaté zkušenosti s propagací zboží všeho druhu – umíme nastavit kampaně na podporu prodeje lodiček, ale nezalekneme se ani reklamy na secí stroje. Vždy se pro vás snažíme vybrat specialistu, kterému bude váš sortiment blízký, abyste spolu rychleji našli společnou řeč a práce na projektu ho bavila (zejména při psaní reklamních textů je to velká výhoda). Dodržujeme pravidlo, že žádný specialista nemůže mít více klientů s podobně/​​stejně zaměřeným e‑shopem, aby si jeho projekty vzájemně nekonkurovaly.

Proč spolupracovat s námi

Jsme odborníci na PPC reklamu. Pravidelně jezdíme na školení a přednášíme o tom, co děláme. Výrazně přispíváme k budování marketingové komunity v Brně. Pořádáme akce, na kterých sdílíme své zkušenosti ostatním nadšencům do online marketingu.

Napište si o podrobnější informace

nebo nám rovnou zavolejte

    Přihlaste se k odběru novinek