Vybavení pro dům a zahradu

Potřebujete zákazníkům prodat zahradní nábytek, květináče, skleník či jiný produkt, který na zahradu patří? Víme, kde a jak zařídit efektivní propagaci, aby přinášela výsledky. Uvědomujeme si, že každý projekt je unikátní a ke klientům přistupujeme individuálně.

Poznáme se

Než se pustíme do práce, nejprve vás musíme poznat – ať už osobně nebo formou online hovoru. Věříme, že základem úspěšné spolupráce je, abychom si sedli i „lidsky“. Až se s námi podělíte o všechny informace, dostanete od nás návrh spolupráce. Pak už bude jenom na vás, zda se do toho s námi pustíte či nikoli.

Plácneme si

Po odsouhlasení podepíšete smlouvu a spolupráce může začít. Propojíme vás s konzultantem, který vám bude v případě potřeby kdykoliv k dispozici. Doladíte si zadání, očekávání, cíle a způsob vyhodnocení naší práce. Pozveme vás do našeho projektového nástroje, do kterého budete moci psát veškeré připomínky a poznatky ke spolupráci. Konzultant bude mít na starost koordinaci jednotlivých činností a řízení plánů propagace, a vy tak budete mít prostor na ostatní činnosti týkající se vašeho podnikání. Na začátku měsíce od nás dostante slovní i tabulkový report, ve kterém se dozvíte vše, co jsme pro vás za daný měsíc udělali. Po odeslání reportu obdržíte fakturu za předchozí měsíc.

Jak probíhá spolupráce

Nejlepší variantou pro obě strany je dlouhodobá spolupráce. Tvorba efektivní propagace není něco, co by se dalo provést přes noc. Je potřeba vytvořit dlouhodobý plán – jak a kde oslovit nové zákazníky, jak přesvědčit zákazníky, aby nakoupili u vás a ne u konkurence nebo jak pracovat se stávajícími zákazníky, aby opětovně nakoupili. Pracujeme také s kampaněmi, jež se učí na základě získaných dat.

Kde budete vidět

Vybavení pro dům a zahradu umíme propagovat na Googlu, Seznamu, Heurece, Zbozi.cz, Glami, Bianu, Facebooku a Instagramu. Pokud to ale bude dávat smysl a bude to odpovídat i vašemu byznys plánu, můžeme jít i s propagací třeba i na LinkedIn, TikTok nebo na zahraniční srovnávače zboží.

Napište si o podrobnější informace

nebo nám rovnou zavolejte

    Přihlaste se k odběru novinek