Prohlédněte si naše práce​

Dobrá práce se chválí sama, a proto je naší největší pýchou úspěch našich klientů. Přečtěte si, co o nás říkají naši klienti.

Po několika různých zkušenostech s různými agenturami jsme se rozhodli vyzkoušet spolupráci s agenturou Besteto nejprve v oblasti vyhledávačů zboží. A protože výsledky se dostavily, rozhodli jsme se spolupráci postupně rozšířit také na další oblasti online marketingu. Všechny výsledky agentura dokládá čísly s jasným přehledem a komentáři. Kromě toho jsem velmi ráda za upozornění na nové možnosti, nedostatky, doporučení, hlídání spousty věcí, na které nemám čas a často ani netuším o jejich existenci.

Barbora Koláčková, e-shop Diskont nábytek a Euro sedačky
Slíbit se dá cokoli! Protože, jak se říká: Slibem nezarmoutíš.. taková byla moje dosavadní zkušenost se všemi "Seo" agenturami. Na začátku naslibovaly pomalu modré z nebe, počty objednávek se měly začít množit, křivky prodejů měly začít strmě stoupat, ale realita byla jiná... Až jednoho dne, jsem na doporučení mého kamaráda, šel na školení Michala Janíka a poznal Besteto. Tým lidí, kolem Vladimíra Přichystala neslibuje nemožné, zcela racionálně zhodnotí aktuální stav a situaci e-shopu, navrhne dílčí kroky vedoucí k lepším výkonům e-shopu a hlavně se pustí do práce! A výsledky se dostaví.
Tomáš Miřátský - Motoobchod.cz/ Lyzelyze.cz

S agenturou Besteto spolupracujeme již několik let, starají se nám o inzerci ve vyhledávačích zboží, především na Heurece. S úrovní spolupráce jsme spokojení a o odborných zkušenostech Besteta proto nemáme pochyby.

Martin Poslední, e-shop Chytapust.cz

Café Besteto s Vladimírem Přichystalem pro mě bylo osvěžujícím vhledem do businessu, který dělám. Díky němu jsem začal přemýšlet nad jinými alternativami, naučil se nové funkcionality v Google Analytics, poznal jiné nové nástroje a celkově strávil příjemné chvíle nad různými obchodními tématy stejně jako tématy ze života. Vyhrazenou hodinku jsme výrazně přetáhli, a já za to byl moc rád. Určitě to pro mě byl užitečně strávený čas a mohu ho jen a jen doporučit všem ostatním.

Ondřej Macků, Obchodní ředitel Chlapskazasilka.cz

Děkuji agentuře Besteto za spolupráci při plánování a realizaci marketingových aktivit serveru Sfinance.cz. Za rok a půl spolupráce se nám společně podařilo například zvýšit návštěvnost z přirozeného vyhledávání a zároveň jsem se spoustu nových věcí dozvěděl. Oceňuji odbornost i osobní přístup konzultantů. Díky.

Martin Špaček, Sfinance.cz

Naši dlouhodobou spolupráci s agenturou Besteto, resp. p. Přichystalem hodnotím jako přínosnou a to jak subjektivně - osobní aktivní přístup a nové nápady, tak objektivně - lepší výsledky eshopu. Za nejpřínosnější považuji splupráci při optimalizace pro vyhledavače zboží.

Dana Štěpánková, ředitelka projektu ProAlergiky.cz

Se společností Besteto marketing, s.r.o. spolupracujeme již přes rok na optimalizaci a pravidelné správě inzerce vyhledávačů zboží. Hned na počátku jsme si jasně domluvili a vytyčili cíle, jejichž výsledkem je pro nás růst tržeb v desítkách procent. Součástí optimalizace byla úprava dat v XML feedech, která je časově náročná, přesto se nám podařilo výsledků nejen dosáhnout, ale i překročit. Konzultanti nás pravidelně kontaktují s návrhem dalšího vývoje nebo doporučenými úpravami a díky této práci se naše pozice ve zbožových vyhledávačích stále zlepšují.

Filip Dvořák, PPC specialista Mironet.cz

S agenturou Besteto jsme řešili úpravu a nasazení XML feedů pro AdForm a Google nákupy. Ověřili jsme rychle a  bez vysokých nákladů funkčnost obou systémů, které jsme zařadili mezi další využívané reklamní kanály. Proto agenturu Besteto doporučujeme.

Kamil Demuth, Marketingový ředitel CZC.cz

Děkuji agentuře Besteto za spolupráci při plánování a realizaci marketingových aktivit e-shopu Filtry-vodni.cz. Za půl roku spolupráce se nám společně podařilo například zvýšit návštěvnost z přirozeného vyhledávání na 3-násobek a tím i zvednout tržby na 2-násobek. Oceňuji odbornost i osobní přístup konzultantů.

Alex Savinsky, Jednatel Filtry-vodni.cz

Café Besteto bylo opravdu velice přínosné. Dozvěděla jsem se spoustu věcí, které člověk nikde nevyčte a jinak nezjistí. Hlavní je, že oproti různým obecným školením, které jsem absolvovala, je toto velice konkrétní debata nad problémy vlastního obchodu.  Po Nekonferenci v Brně toto bylo druhé setkání s firmou Besteto a já doufám, že nebylo poslední.

Blanka Máslová, Zebriky.cz

Akce Besteto cafe pro mě bylo nejen příjemné povídání u dobré kávy. Především jsem se dozvěděl zajímavé poznatky z oblasti SEO, které můžeme ihned aplikovat na našem webu. Děkuji, těším se na další spolupráci a Besteto cafe doporučuji všem, co chtějí neustále posouvat svůj e-shop dál.

Pavel Drábek, správce e-shopu Nishikigoi.cz

Děkuji firmě Besteto,zejména panu Homolovi, za pomoc s naším nově zřízeným eshopem. Po jejich vysoce profesionálním zásahu se náš eshop během krátké doby dostal na přední pozice ve vyhledávačích. Firmu vřele doporučuji všem kdo hledají odbornou pomoc, dobrou radu a lidský přístup.

Velice děkuji za spolupráci. Po takto dobrých zkušenostech v ní určitě budeme pokračovat.

Vítězslav Guňka, majitel Greisi.cz

Chci touto cestou moc poděkovat panu Přichystalovi za jeho perfektní práci, kterou pro moji firmu odvádí. Je to opravdu člověk na svém místě a rozumí tomu co dělá. Umí poradit a dané věci dobře vysvětlit.  Moc mi pomohl, vážím si jeho práce a vřele jej doporučuji všem kteří si neví rady.

Pane Přichystal nevím jestli Vám takové hodnocení postačí, Vy jste mi pomohl tak, že se to napsat nedá, ještě jednou Vám za vše moc děkuji Lundová Babycar

Ludmila Lundová, jednatelka BABYCAR

Pro náš shop řešíme hodně variant specifických feedů jako řešení pro jednotlivé zbožové vyhledávače. U našich partnerů jsme se setkali s panem Michalem Janíkem, který prezentoval firmu Besteto. Je to tým, který ví o čem to všechno je. Příkladná komunikace a zlepšující se nastavení jednotlivých feedů našeho obchodu. Asi nejlepší a hlavně rychlý způsob pro otestování i správné a aktuální nastavení souborů s daty pro zbožové servery (porovnávače zboží).

Pavel Kopeček - vedoucí internetového prodeje

Pro své klienty i pro svůj vlastní shop jsem hledal někoho schopného, kdo mi pomůže řešit zbožové vyhledávače. Narazil jsem na firmu besteto a Michala Janíka a do dneška jsem za to rád. Schopný tým, příkladná komunikace a zlepšující se čísla mého obchodu. Rozhodně doporučuji všem, kteří to se zbožáky myslí vážně :-)

Martin Matějka, konzultant

Přišel jsem s konkrétní věcí a to XML feedy, na které jsem nikoho nenašel. V Besteto se na to koukli, navrhli, a provedli. Rychlé a bezproblémové jednání.

Děkuji.

Petr Hornišer, jednatel Zelený obchod, s.r.o.

Se spoluprací s Besteto.cz jsem maximálně spokojen. Je to profesionální tým, neobtěžují zbytečnostmi, radí a doporučují, když je třeba a funguje to.

Doporučuji.

Libor Zeman, jednatel TECHNOGROUP s.r.o.

Agentura Besteto.cz je příkladem toho, jak se má dle našeho názoru přistupovat ke klientům. Seriózně, ale s lidským přístupem a maximální snahou o kvalitu výsledku. Potvrdili jsme si, že se vyplácí svěřit věci odborníkům.

Martin Peterek

S firmou Besteto jsme navázali spolupráci v oblasti optimalizace pro vyhledávače zboží. Dílčí úspěchy se dostavily již po několika týdnech a nyní úspěšně pokračujeme v cestě za dosažením dalších cílů. Oceňujeme především vstřícnost, obratnost v komunikaci, ochotu pomoci a vlastní iniciativu, se kterou firma Besteto přichází a pomáhá nám tak najít optimální řešení pro náš e-shop Rogelli.cz.

Ladislav Mertlík, ředitel společnosti HANAME – Hana Mertlíková

„Agentura Besteto je tým profesionálů a nebojím se jim svěřit i naše zákazníky (provozovatele středních a větších internetových obchodů na systému ShopSys) a dokonce klientům Besteto doporučuji.“

Petr Svoboda, jednatel netdevelo s. r. o.

S lidmi z Besteta spolupracujeme již dlouhou dobu (to ješte ani nebyli Besteto) a vždy jsme byli spokojeni. Oceňujeme zvláště osobní přístup a řešení "šité na míru" stejně jako jeho rychlost a kvalitu. Každopádně bychom si bez součinnosti s tímto partnerem už nedokázali náš byznys představit.

Radek Janoušek, jednatel EnviWeb s. r. o.

Agentura Besteto a aplikace Mergado nám velmi pomohla ke zlepšení internetového obchodu, optimalizici pro vyhledávače zboží, SEO optimalizaci atd. Spolupráci můžeme vřele doporučit.

Miroslav Vintrich, jednatel Noto s.r.o.

Navázali jsme spolupráci s týmem Besteto proto, abychom posunuli naše 2 eshopy do vyššího levelu. Vyzkoušeli jsme spolupráci se mnoha firmami, ale bohužel to byli hlavně obchodníci, nikoli odborníci!

S Besteto jsme dokázali naše eshopy lépe a sofistikovaně presentovat na trhu a také marketingově jsme se dostali tam, kam jsme chtěli být. Jednou větou jsme nazvali tuto spolupráci jako „IT řemeslníci“.

David Šikl, jednatel Just Outlet s. r. o.