Prohlédněte si naše práce​

Dobrá práce se chválí sama, a proto je naší největší pýchou úspěch našich klientů.

S Bestetem spolupracuji na velkých projektech (Esatna.cz, Swis-Shop.cz...), kde se kolegové perfektně starají o Heureku a Zboží. Pomáhají nám s expanzí do zahraničí. Mohu je vřele doporučit.

Tomáš Zahálka

Skvělý tým lidí, kde se cítím vždycky fajn a ještě odcházím chytřejší. Naposledy z perfektně připraveného školení na reklamu na Facebooku od Jany Komárkové.

Naďa Rydlová, majitelka Prirodaleci.cz

Všechny výsledky agentura dokládá čísly s jasným přehledem a komentáři. Jsou pro nás jedním z nejdůležitějších partnerů při našem online podnikání.

Barbora Koláčková, e-shop Diskont nábytek a Euro sedačky
BESTETO neslibuje nemožné, racionálně zhodnotí aktuální stav a situaci e-shopu, navrhne dílčí kroky vedoucí k lepším výkonům e-shopu a hlavně se pustí do práce! A výsledky se dostaví.
Tomáš Miřátský - Motoobchod.cz/ Lyzelyze.cz

S agenturou BESTETO spolupracujeme již několik let. Se spoluprácí jsme spokojení, o odborných zkušenostech nemáme pochyby.

Martin Poslední, e-shop Chytapust.cz

Za rok a půl spolupráce se nám společně podařilo zvýšit návštěvnost z přirozeného vyhledávání. Oceňuji odbornost i osobní přístup konzultantů. 

Martin Špaček, Sfinance.cz

Naši dlouhodobou spolupráci hodnotím jako přínosnou a to jak subjektivně - osobní aktivní přístup a nové nápady, tak objektivně - lepší výsledky eshopu.

Dana Štěpánková, ředitelka projektu ProAlergiky.cz

S BESTETO spolupracujeme na optimalizaci a pravidelné správě inzerce na vyhledávačích zboží. Výsledkem je růst tržeb v desítkách procent.

Filip Dvořák, PPC specialista Mironet.cz

BESTETO doporučujeme. Řešili jsme nasazení XML feedů pro AdForm a Google nákupy. Oboje funguje a využíváme je jako další reklamní kanály.

Kamil Demuth, Marketingový ředitel CZC.cz

Za půl roku spolupráce se nám společně podařilo zvýšit návštěvnost z přirozeného vyhledávání na trojnásobek a tím zvednout tržby na dvojnásobek.

Alex Savinsky, Jednatel Filtry-vodni.cz

Po zásahu BESTETO se náš eshop během krátké doby dostal na přední pozice ve vyhledávačích. Firmu vřele doporučuji všem, kdo hledají odbornou pomoc, dobrou radu a lidský přístup.

Vítězslav Guňka, majitel Greisi.cz

Chci touto cestou moc poděkovat agentuře BESTETO za perfektní práci, kterou pro moji firmu odvádí. 

Ludmila Lundová, jednatelka BABYCAR

Rozhodně doporučuji všem jako rychlou a jednoduchou variantu pro poskytování informací k vyhledávačům zboží. BESTETO je tým lidí, kteří vědí, o čem hovoří.

Pavel Kopeček - vedoucí internetového prodeje

Do dneška jsem rád, že jsem na BESTETO narazil. Schopný tým a zlepšující se čísla mého obchodu. Rozhodně doporučuji všem, kteří to se zbožáky myslí vážně.

Martin Matějka, konzultant

Přišel jsem s konkrétní věcí a to XML feedy, na které jsem nikoho nenašel. V BESTETO se na to koukli, navrhli a provedli. Rychlé a bezproblémové jednání. Děkuji.

Petr Hornišer, jednatel Zelený obchod, s.r.o.

Se spoluprácí s BESTETO jsem maximálně spokojen. Je to profesionální tým, neobtěžují zbytečnostmi, radí a doporučují, když je třeba. Funguje to.

Libor Zeman, jednatel TECHNOGROUP s.r.o.

BESTETO je příkladem toho, jak se má přistupovat ke klientům. Seriózně, ale s lidským přístupem a maximální snahou o kvalitu výsledku. Potvrdili jsme si, že se vyplácí svěřit věci odborníkům.

Martin Peterek

BESTETO je tým profesionálů a nebojím se jim svěřit i naše zákazníky, provozovatele středních a větších internetových obchodů na systému ShopSys. 

Petr Svoboda, jednatel netdevelo s. r. o.

S lidmi z BESTETO spolupracujeme již dlouho (to ještě ani nebyli BESTETO) a vždy jsme byli spokojeni. Bez spolupráce s tímto partnerem bychom si už nedokázali náš byznys představit.

Radek Janoušek, jednatel EnviWeb s. r. o.

S BESTETO jsme dokázali naše eshopy lépe prezentovat na trhu. Jednou větou jsme nazvali tuto spolupráci jako „IT řemeslníci“.

David Šikl, jednatel Just Outlet s. r. o.