Prohlédněte si naše práce​

Dobrá práce se chválí sama, a proto je naší největší pýchou úspěch našich klientů.

Naši dlouhodobou spolupráci hodnotím jako přínosnou a to jak subjektivně - osobní aktivní přístup a nové nápady, tak objektivně - lepší výsledky eshopu.

Dana Štěpánková, ředitelka projektu ProAlergiky.cz

S BESTETO spolupracujeme na optimalizaci a pravidelné správě inzerce na vyhledávačích zboží. Výsledkem je růst tržeb v desítkách procent.

Filip Dvořák, PPC specialista Mironet.cz

BESTETO doporučujeme. Řešili jsme nasazení XML feedů pro AdForm a Google nákupy. Oboje funguje a využíváme je jako další reklamní kanály.

Kamil Demuth, Marketingový ředitel CZC.cz

Vždy je obtížné někomu ''cizímu'' svěřit aktivity, které mají přímý vliv na to, jak váš podnik funguje, ale u BESTETO se to vyplatilo. Jde vidět, že lidé, kteří zde pracují, vědí, co dělají.

Lukáš Sluka, Stříbrné šperky OLIVIE.cz

CSS Kvinono má zatím výborné výsledky a hlavně díky chytře nastavenému zkušebnímu období ho u klientů nasazujeme.

Agentura DANTOA

Myslím, že je dobré obrátit se na lidi, co PPC rozumí. Hledala jsem parťáka, který bude menší, ale k práci přistupuje s nadšením. BESTETO mělo pěkná doporučení, proto jsem si je vybrala.

Martina Malinová, Gardners.cz

Nikdy předtím jsem e-shop neměla, všechno bylo nové a chyběl mi čas, abych se o marketing starala efektivně sama. S tím mi BESTETO velmi pomohlo, za což jsem moc ráda.

Marie Zukalová, Materialpro3d.cz

Děkuji za přínosné školení SEO. Odnesl jsem si kromě cenného potvrzení nebo vyvrácení našich činností jeden zásadní AHA moment a jednu super vychytávku.

Jiří Vala, APMsport.cz

BESTETO se nám stará o SEO a opravdu se posunujeme dopředu. První měsíce spolupráce ukázaly, že to má smysl. Výsledky jsou vidět.

Martin Čmolík, MyDrinks.cz

S Bestetem spolupracuji na velkých projektech (Esatna.cz, Swis-Shop.cz...), kde se kolegové perfektně starají o Heureku a Zboží. Pomáhají nám s expanzí do zahraničí. Mohu je vřele doporučit.

Tomáš Zahálka

Skvělý tým lidí, kde se cítím vždycky fajn a ještě odcházím chytřejší. Naposledy z perfektně připraveného školení na reklamu na Facebooku od Jany Komárkové.

Naďa Rydlová, majitelka Prirodaleci.cz

Všechny výsledky agentura dokládá čísly s jasným přehledem a komentáři. Jsou pro nás jedním z nejdůležitějších partnerů při našem online podnikání.

Barbora Koláčková, e-shop Diskont nábytek a Euro sedačky
BESTETO neslibuje nemožné, racionálně zhodnotí aktuální stav a situaci e-shopu, navrhne dílčí kroky vedoucí k lepším výkonům e-shopu a hlavně se pustí do práce! A výsledky se dostaví.
Tomáš Miřátský - Motoobchod.cz/ Lyzelyze.cz

S agenturou BESTETO spolupracujeme již několik let. Se spoluprácí jsme spokojení, o odborných zkušenostech nemáme pochyby.

Martin Poslední, e-shop Chytapust.cz

Za rok a půl spolupráce se nám společně podařilo zvýšit návštěvnost z přirozeného vyhledávání. Oceňuji odbornost i osobní přístup konzultantů. 

Martin Špaček, Sfinance.cz

Za půl roku spolupráce se nám společně podařilo zvýšit návštěvnost z přirozeného vyhledávání na trojnásobek a tím zvednout tržby na dvojnásobek.

Alex Savinsky, Jednatel Filtry-vodni.cz

Po zásahu BESTETO se náš eshop během krátké doby dostal na přední pozice ve vyhledávačích. Firmu vřele doporučuji všem, kdo hledají odbornou pomoc, dobrou radu a lidský přístup.

Vítězslav Guňka, majitel Greisi.cz

Chci touto cestou moc poděkovat agentuře BESTETO za perfektní práci, kterou pro moji firmu odvádí. 

Ludmila Lundová, jednatelka BABYCAR

Rozhodně doporučuji všem jako rychlou a jednoduchou variantu pro poskytování informací k vyhledávačům zboží. BESTETO je tým lidí, kteří vědí, o čem hovoří.

Pavel Kopeček - vedoucí internetového prodeje

Do dneška jsem rád, že jsem na BESTETO narazil. Schopný tým a zlepšující se čísla mého obchodu. Rozhodně doporučuji všem, kteří to se zbožáky myslí vážně.

Martin Matějka, konzultant

Přišel jsem s konkrétní věcí a to XML feedy, na které jsem nikoho nenašel. V BESTETO se na to koukli, navrhli a provedli. Rychlé a bezproblémové jednání. Děkuji.

Petr Hornišer, jednatel Zelený obchod, s.r.o.

Se spoluprácí s BESTETO jsem maximálně spokojen. Je to profesionální tým, neobtěžují zbytečnostmi, radí a doporučují, když je třeba. Funguje to.

Libor Zeman, jednatel TECHNOGROUP s.r.o.

BESTETO je příkladem toho, jak se má přistupovat ke klientům. Seriózně, ale s lidským přístupem a maximální snahou o kvalitu výsledku. Potvrdili jsme si, že se vyplácí svěřit věci odborníkům.

Martin Peterek

BESTETO je tým profesionálů a nebojím se jim svěřit i naše zákazníky, provozovatele středních a větších internetových obchodů na systému ShopSys. 

Petr Svoboda, jednatel netdevelo s. r. o.