PPC na stojáka #3, Michal Filípek (Business Factory), o produktových kampaních na Facebooku

O produktových kampaních na Facebooku si budeme v úterý 14. února 2017 povídat s Michalem Filípkem z Business Factory. Navážeme tak na parádní večírky s Karlem Rujzlem (o Google Shopping Ads) a Jirkou Lesňákem (ppcHIT). Těšit se můžete opět na neformální setkání lidí, které baví PPC reklama, rádi o ní diskutují či se dozví něco nového.

Kdo je Michal Filípek

Odborník ze společnosti Business Factory. Ta nejen, že reklamy na Facebooku spravuje, má zároveň velmi blízko k tvůrcům ROI Hunter - specializované technologie pro řízení reklam na Facebooku.

O čem si budeme povídat

Požádali jsme Michala, aby si připravil kratší přednášku o produktových reklamách na Facebooku. Řeč by měla přijít na dynamický remarketing, produktové feedy a další zajímavá témata. Na přednášku navážeme vzájemnou diskusí mezi námi, účastníky.

Pro koho je akce určena

Správce a fanoušky PPC reklamy, marketingové specialisty, zkrátka ty, koho PPC reklama zajímá a chce si o ní podiskutovat s kolegy.

Termín, místo a cena

  • Termín: úterý 14. února 2017 od 17:00 (otevřeno bude od 16:30)
  • Místo: Nekavárna, Minská 13, Brno
  • Cena: zdarma

Přihlaste se prosím níže - ať mám přehled, kolik nás přijde. Za pořadatele se těší hlavní hostitel Jirka & správce baru Michal.