PPC na stojáka #6? Těšíme se po prázdninách!

V Bestetu máme několik srdečních záležitostí. Patří mezi ně i přednášky PPC na stojáka (a taky chilli papričky, ale o těch zas někdy příště). Proto nás těší, že už teď víme, kdy se znovu uvidíme: všechny nadšené pépécéčkaře opět přivítáme po prázdninách u nás v Nekavárně.

Bližší informace o akci jako termín, řečník a obsah přednášky vám tradičně oznámíme asi měsíc dopředu. Takže se nemusíte bát, že vám něco uteče. Mezitím si můžete připomenout všechna setkání, která jsme doposud připravili.

Náš tip: Rádi byste si osvěžili, co jste se na přednáškách dozvěděli? Mrkněte na odkazy v seznamu, (téměř) v každém najdete přednášky řečníka.

Na co se můžete těšit?

  • #1: listopad 2016 — s PPC specialistou na volné noze Kájou Rujzlem jsme měli historicky první PPC na stojáka. Vykládal o zvýšení výkonu produktových kampaní v Adwords a Skliku.
  • #2: prosinec 2016 – s Jirkou Lesňákem z Skliku jsme mluvili o automatizaci správy PPC reklam nástrojem ppcHIT. 
  • #3: únor 2017 – potřetí jsme si vykládali s Michalem Filípkem z Business Factory o produktových kampaních na Facebooku.
  • #4: březen 2017 – tentokrát si všichni návštěvníci odnesli 30 tipů pro správu PPC reklamy, o kterých se často nemluví. Povídal o nich specialista PPC reklamy v Bestetu Jirka Homola a 70 slajdů stihl za úctyhodných 90 minut!
  • #5: duben 2017 – přijel za námi SEO specialista Lukáš Pítr, který posluchače seznámil s rešeršemi okolo psaní PPC inzerátů. 
Nikola Zubalíková
15. 05. 2017
V BESTETO Nikča pracovala jako Content & Event Specialist. Teď ji zaměstnává hlavně prcek, se kterým je na mateřské. Na našem blogu vám ale nechala spoustu čtení, které můžete louskat, než se vrátí.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.