PPC na stojáka #17: Jak vypadá expert na PPC reklamu s Tomášem Sýkorou

Markeťáci, pozor! Po delší odmlce tady máme další akci PPC na stojáka! Akce proběhne 2. června 2022 od 17:00 hodin v Nekavárně a těšit se můžete na Tomáše Sýkoru.

Kdo je Tomáš Sýkora

Tomáš působí na pozici Senior Performer Marketer ve společnosti Safetica, která chrání firmy po celém světě před únikem dat a interními hrozbami. Mimo to má také své vlastní projekty, mezi které patří například online vzdělávací kurzy na platformě Laba.

O čem si budeme povídat

PPCčkařů je nedostatek. A tak jsme se rozhodli, že si s Tomášem popovídáme hlavně o tom, jak vypadá expert na PPC reklamu, co vše je jeho náplní práce a s jakými programy či nástroji pracuje. Takže pokud vás už teď napadly nějaké otázky, napište si je ať na ně nezapomenete.

Pro koho je akce určena

Úplne pro všechny, koho PPC reklama zajímá. Takže ať už o kariéře PPC specialisty teprve přemýšlíte, jste nováčci v oboru nebo už PPCčkům rozumíte, moc rádi vás na akci uvidíme.

Kapacita je omezená

Místa jsou omezena na 30 přihlášených. Více se nám bohužel do naší Nekavárny nevleze, tak s přihlášením moc nečekejte. Protože kdo dřív přijde, ten dřív bere!

Termín, místo a cena

  • Termín: 2. června 2022 od 17:00 hodin (otevřeno bude od 16:30 hodin)
  • Místo: Nekavárna, Minská 13, Brno
  • Cena: zdarma

Hodí se vědět

  • Na místě bude připraveno menší občerstvení — alko/​nealko a něco dobrého na zub.
  • Akci můžete přeposlat i kamarádům a to skrze událost na Facebooku.
20. 05. 2022

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.