PPC na stojáka #16: Aneta Matyášová (BESTETO) o CSS programu Kvinono

CSS program je platforma, která umožňuje inzerci v Google Nákupech. Pokud už tedy máte spuštěné kampaně a zobrazují se vaše produkty v Google Nákupech, tak využíváte CSS partnera — CSS Google. Evropská komise na základě žaloby rozhodla, že ostatní inzerenti musí mít stejný prostor v Google Nákupech jako společnost Google. A tím se otevřel prostor pro další CSS služby.

Pokud inzerujete pod CSS Google, platíte za každý proklik 20% marži společnosti Google. S využitím jiného CSS partnera tato marže odpadá.

O inzerci v Google Nákupech si budeme ve středu 15. září 2021 od 17:00 hodin povídat s Anetou Matyášovou. Těšit se můžete opět na neformální setkání lidí, které baví PPC reklama, rádi o ní diskutují či se dozví něco nového.

Kdo je Aneta Matyášová

Vedoucí našeho PPC týmu, která si dokáže poradit i s těmi nejzáludnějšími úkoly. Ta nejen, že reklamy klientům spravuje, ale zároveň má na starost celý CSS program Kvinono.

O čem si budeme povídat

Požádali jsme Anetu, aby si připravila kratší přednášku o CSS programu a představila vám ho trošku blíž. Na konci se můžete těšit na vzájemnou diskuzi mezi všemi účastníky. Takže pokud vás už teď napadly nějaké otázky, napište si je ať na ně nezapomenete.

Pro koho je akce určena

Správce a fanoušky PPC reklamy, marketingové specialisty, zkrátka ty, koho PPC reklama zajímá a chce si o ní podiskutovat s kolegy.

Přijít vás může jen 30

Místa jsou omezená na 30 přihlášených. A protože dbáme na bezpečí nás všech, budeme rádi, když se při příchodu prokážete certifikátem o prodělané nemoci (max. 180 dní), certifikátem o očkování nebo antigenním (ne starší než 72 hodin) či PCR testem (ne starší než 7 dní). Pevně věříme, že počet účastníků se už nezmění.

Termín, místo a cena

 • Termín: středa 15. září 2021 od 17:00 hodin (otevřeno bude od 16:30 hodin)
 • Místo: Nekavárna, Minská 13, Brno
 • Cena: zdarma

Přihlaste se prosím níže — ať máme přehled, kolik nás přijde. Těšíme se!

Přihlaste se

prostřednictvím formulá

  Natálie Timčenková
  Natálie Timčenková
  17. 08. 2021
  Natka pracuje v BESTETO jako PPC & Social media specialista. Stará se našim klientům o sociální sítě a nastavuje PPC reklamy v systémech, jako je Google, Sklik, Facebook nebo Instagram. 

  Komentáře (0)

  Přidat komentář

  Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
  Váš komentář podléhá ruční kontrole.