Oranžáda podcast s Marií Zukalovou, majitelkou Materialpro3d.cz: Co všechno jde pomocí 3D tisku vyrobit?

Marie Zukalová vybudovala úspěšný e‑shop s materiály pro 3D tisk, s Nikčou jsme se vydaly s ní natočit podcast do showroomu v Brně.

Jsme skoro sousedi a přesto jsme jejich úžasný showroom na Minské viděly poprvé. Hned na začátek nás trochu zarazilo, že v týmu jsou hlavně ženy. Na konci návštěvy jsme jim však záviděly, protože 3D tisk nás nadchl a chtěly jsme si odnést jednu tiskárnu k nám. Během dopoledne jsme stihly probrat:

  • Proč se Majka rozhodla zrovna pro 3D tisk?
  • Jaký je postup, pokud si chci nechat něco vytisknout na 3D tiskárně? Kolik to stojí?
  • Co nejšílenějšího už vytiskli?
  • Jaká je pozice Česka na poli 3D tisku?
  • Podle čeho se rozhodovala při výběru marketingové agentury?

Zajímá vás 3D tisk a rádi byste se podívali, jak to funguje? Zastavte se na stánku Materiál pro 3D během Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. V podcastu se dozvíte, co na veletrhu pro návštěvníky chystají.

Střípky z podcastu

“U některých oprav se 3D tisk opravdu vyplatí. Vytiskneme náhradní součástku v řádu stovkách korun a nemusíte kupovat nový stroj v řádech několika tisíc.”

“Podívala jsem se, jak si stojí trh a zjistila, že nabídka je relativně úzká a materiál žádaný. Ostatní e‑shopy nabízely předražený materiál a na Heurece měly hodnocení kolem 40 %. Viděla jsem v 3D tisku velký potenciál, protože jsme zemí, která patří mezi špičku v tomto segmentu. Díky Německu víme, kam se trh vyvíjí a jak bude vypadat za dva až tři roky.”

Podcast

Napadá vás, koho bychom měli do našeho podcastu pozvat příště? Napište nám do komentářů. Přejeme vám pěkný den a hezký poslech.

Marie Krčková
Marie Krčková
05. 09. 2019
Maruška vytvářela pro BESTETO články a posty jako Content specialista. Nedávno ale posílila sestavu PPC týmu a svými texty láká k utrácení zákazníky v online světě. Nikdy ji neuvidíte zamračenou a bez jejího psa Morrise. 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.