Oranžáda podcast s Martinou Malinovou: Proč mít kytky v kanceláři

Martina Malinová vlastní se svým kolegou firmu Gardners, která se specializuje na interiérovou a exteriérovou zeleň. Baví je hlavně netradiční způsoby pěstování.

S námi spolupracují od roku 2017 a tak jsme rádi, že jsme měli příležitost se za Martinou zastavit na návštěvu a natáčení dalšího dílu podcastu Oranžáda

Kdyby Nikča nepracovala pro BESTETO, určitě by se ráda nechala zaměstnat v Gardners. Je totiž nadšená zahradnice a nejvíc ji mrzelo, že jsme nepřijeli autem, aby si mohla odvézt všechno, co by chtěla. Celá prodejna je totiž jedno velké lákadlo, od stropu až po zem plná rostlinek. Udržovat ji krásně zelenou musí být dost náročné, ale Martině a jejím zaměstnancům dělá péče o rostlinky radost.

Mezi stovky rostlinek si zákazníci chodí odpočinout

S mým vztahem k rostlinám je to trošku složitější. Hned na začátku jsem na sebe prozradila, že u mě doma nepřežila ani nenáročná řasokoule. Naštěstí Martina má pro nešikovné zahradníky pochopení. Kromě podcastu jsme si nakonec odvezly nové řasokoule i s návodem na péči o ně. Věřím, že tentokrát je zvládnu udržet při životě.

Co se v podcastu dozvíte

  • Co to je zahrada na stěnu?
  • V čem se odlišujete od konkurence?
  • Kde čerpáte inspiraci?
  • Jak náročná je přeprava rostlin k zákazníkům?
  • Vnímáte spolupráci s agenturou jako náklad nebo investici?
  • Podle čeho jste si vybírali agenturu?

Podcast

Přejeme hezký poslech podcastu a dejte nám vědět, jak se vám líbil.

Chtěli byste se o naší spolupráci s Gardners dozvědět více? Můžete si přečíst článek Jak jsme za 20 měsíců zvýšili tržby e‑shopu Gardners o 267 %.

Marie Krčková
Marie Krčková
23. 10. 2019
Maruška vytvářela pro BESTETO články a posty jako Content specialista. Nedávno ale posílila sestavu PPC týmu a svými texty láká k utrácení zákazníky v online světě. Nikdy ji neuvidíte zamračenou a bez jejího psa Morrise. 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.