Vyzkoušejte Domodi! (Glami.cz)

Prodává Váš e‑shop především oblečení? A znáte už Domodi.cz? Jedná se o vyhledávač šatstva, obuvi, módních doplňků a dokonce i dekorativních (a dalších) předmětů do domácnosti. Pokud Váš sortiment spadá do těchto kategorií, proč nezkusit využít tento vyhledávač zboží, který se stále více dostává do povědomí zákazníků?

Jak začít

Začít s inzercí na Domodi.cz není vůbec složité. Pokud máte připravený feed pro Heuréku, bude Vám bohatě postačovat i tady. Zaregistrujte se, zadejte feed a můžeme se podívat na několik tipů, jak dále podpořit Vaší inzerci zde.

Optimalizace inzerce na Domodi.cz

  • Propojte Domodi s Vaším účtem v Google Analytics. Zaktivujete tak “Automatický optimalizátor konverzí”, který se sám stará o Vaši inzerci. Co všechno umí zvládnout nám napoví následující screenshot.
  • Dobijte si kredit a v záložce Správa obchodu zapněte přednostní režim.
  • Do feedu doplňte obrázky v pokud možno co nejvyšším formátu, jelikož to hraje roli v řazení produktů.
  • Stejně tak pomáhá doplnit co nejvíce alternativních obrázků. Ve feedu pro ně zaveďte URL do elementu <IMGURL_ALTERNATIVE></IMGURL_ALTERNATIVE>.
  • Přidejte slevové vouchery pro uživatele Domodi. Zobrazují se potom u každého produktu, a mají pozitivní vliv na konverze. Stačí vytvořit voucher a zaslat podmínky pro uplatnění slevy na http://info.domodi.cz/kontakt/.
  • Dále lze například za profil obchodu vytvářet kolekce, které poté Domodi.cz promuje na Home Page, v newsletterech i na Facebooku. Tato možnost je zdarma, stačí vytvářet kolekce standardním způsobem jako uživatelé pod profilem Vašeho obchodu. Poté o tom akorát informujte Domodi.
  • V záložce Správa obchodů také naleznete “Další doporučení ke kontrole. V našem případě níže, jde o upozornění na chybějící parametry pro barvu a velikost, které by bylo vhodné ve feedu doplnit do patřičných elementů <PARAM>.

Vyzkoušejte Domodi.cz!

To byly některé z tipů, které Vám s prodejem zboží mohou pomoci. Pokud tedy přemýšlíte o dalším z kanálů, kde inzerovat, a Domodi pro Vás byla doposud “Terra incognita”, rozhodně jej můžeme doporučit. Inzerce zde se, dle našich, zdrojů vyplácí.

Chcete inzerci na Domodi dál vylepšit? Napište nám!

Filip Vašíček - O nás
Filip Vašíček
30. 03. 2015
Filip je specialista na vyhledávače zboží a SEO. Ve volném čase se věnuje taiči, hraní na kytaru a poslechu hudby.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.