Vyzkoušejte Domodi! (Glami.cz)

Prodává Váš e‑shop především oblečení? A znáte už Domodi.cz? Jedná se o vyhledávač šatstva, obuvi, módních doplňků a dokonce i dekorativních (a dalších) předmětů do domácnosti. Pokud Váš sortiment spadá do těchto kategorií, proč nezkusit využít tento vyhledávač zboží, který se stále více dostává do povědomí zákazníků?

Jak začít

Začít s inzercí na Domodi.cz není vůbec složité. Pokud máte připravený feed pro Heuréku, bude Vám bohatě postačovat i tady. Zaregistrujte se, zadejte feed a můžeme se podívat na několik tipů, jak dále podpořit Vaší inzerci zde.

Optimalizace inzerce na Domodi.cz

  • Propojte Domodi s Vaším účtem v Google Analytics. Zaktivujete tak “Automatický optimalizátor konverzí”, který se sám stará o Vaši inzerci. Co všechno umí zvládnout nám napoví následující screenshot.
  • Dobijte si kredit a v záložce Správa obchodu zapněte přednostní režim.
  • Do feedu doplňte obrázky v pokud možno co nejvyšším formátu, jelikož to hraje roli v řazení produktů.
  • Stejně tak pomáhá doplnit co nejvíce alternativních obrázků. Ve feedu pro ně zaveďte URL do elementu <IMGURL_ALTERNATIVE></IMGURL_ALTERNATIVE>.
  • Přidejte slevové vouchery pro uživatele Domodi. Zobrazují se potom u každého produktu, a mají pozitivní vliv na konverze. Stačí vytvořit voucher a zaslat podmínky pro uplatnění slevy na http://info.domodi.cz/kontakt/.
  • Dále lze například za profil obchodu vytvářet kolekce, které poté Domodi.cz promuje na Home Page, v newsletterech i na Facebooku. Tato možnost je zdarma, stačí vytvářet kolekce standardním způsobem jako uživatelé pod profilem Vašeho obchodu. Poté o tom akorát informujte Domodi.
  • V záložce Správa obchodů také naleznete “Další doporučení ke kontrole. V našem případě níže, jde o upozornění na chybějící parametry pro barvu a velikost, které by bylo vhodné ve feedu doplnit do patřičných elementů <PARAM>.

Vyzkoušejte Domodi.cz!

To byly některé z tipů, které Vám s prodejem zboží mohou pomoci. Pokud tedy přemýšlíte o dalším z kanálů, kde inzerovat, a Domodi pro Vás byla doposud “Terra incognita”, rozhodně jej můžeme doporučit. Inzerce zde se, dle našich, zdrojů vyplácí.

Chcete inzerci na Domodi dál vylepšit? Napište nám!

Filip Vašíček
Filip Vašíček
30. 03. 2015
Filip je specialista na vyhledávače zboží a SEO. Ve volném čase se věnuje taiči, hraní na kytaru a poslechu hudby.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.