Nekonference 2018 bude. S čertovským datem a dvěma náčelnicemi

Červen bez Nekonference jako by nebyl, viďte? Ale on už je duben a BESTETO pořád drží všechno pod pokličkou. Už vás nebudeme déle napínat: 6.6. save the date! 

Letos velí náčelnice

Letošní Nekonference je pro nás výzva. Poprvé totiž předal pomyslné náčelnické otěže dlouholetý organizátor a zakladatel akce Michal Janík dvěma copywriterským duším — mně (Nikči) a Alex.

Pouštíme se do tohoto nelehkého úkolu s vervou. Náš plán je ambiciózní: vzít to nejlepší z Nekonference do útulnějších prostor. 

Nechceme si hrát na chlebíčky, šampáňo a kravaťáky. Ale na pivo, grilovačku na terase a marketingové klábosení. Třeba s Milanem ze Zboží.cz, chlapci z Heureky, Shopteťáky nebo Vláďou Přichystalem.

Co je Nekonference

Tradiční setkání markeťáků a e‑shopařů v Brně (letos už posedmé), které baví to, co dělají a rádi si povídají o svých zkušenostech s ostatními. Tématem Nekonference 2018 jsou vyhledávače zboží.

Kdy 

  • Téměř čertovské datum 6.6. 2018 (středa)
  • Registrace účastníků bude v rozmezí 8:15 — 8:55 hod. Úderem deváté začínáme. A kdybyste náhodou přijeli už před osmou, my už pro vás nějakou práci najdem. :-)
  • Plánovaný konec (hrubý odhad) je v 16:15 hod.

Kde

Program

Vstupné

  • Vstupné je dobrovolné. Třeba podle toho, jak se zrovna vyspíte.

Hodí se vědět

  • Naproti Impact Hubu u obchodního domu Nosreti je parkoviště (cca 75 míst), takže pokud jedete autem, můžete zkusit chytit místo tam. 

Jak se přihlásit

Těšíme se na vás!

Za všechny Besteťáky

Nikča + Alex

Nikola Zubalíková
17. 04. 2018
V BESTETO Nikča pracovala jako Content & Event Specialist. Teď ji zaměstnává hlavně prcek, se kterým je na mateřské. Na našem blogu vám ale nechala spoustu čtení, které můžete louskat, než se vrátí.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.