Nekonference se pomalu blíží! Přijďte diskutovat novinky okolo Zboží.cz

Do Nekonference zbývá necelých 5 týdnů a my už teď víme, že byste si tuto akci neměli nechat ujít. Takže proč se u nás zastavit? Třeba proto, že i letos bude jedním z řečníků manažer Zboží.cz Milan Šmíd.

Zboží.cz přineslo za poslední rok hned několik důležitých změn. Na Nekonferenci o nich budeme s Milanem diskutovat. My vám nyní připomeneme ty nejdůležitější.

Jeden účet pro všechno (květen 2017)

  • Tento krok přinesl jeden účet, díky kterému se uživatelé přihlásí také k Firmy.cz nebo Sklik.cz. Taktéž lze v systému udělovat přístupy a práva externistům.

Nový výpis nabídek v detailech produktů  (duben 2017)

  • Došlo ke změně v počtu zobrazených nabídek produktu. Umožňuje to i menším e‑shopům dostat se na přední příčky.  Pořadí ovlivňují kromě ceny za proklik i tzv. faktory kvality (doprava zboží zdarma, dostupnost skladem, hodnocení e‑shopu a porovnání ceny nabídky s průměrnou cenou na trhu).

Přechod na HTTPS (říjen 2016)

Módní kolekce (srpen 2016)

  • Inspiraci okolo nejžhavějších módních trendů najdete přímo na Zboží.cz. Po kliknutí na kategorii Oblečení a móda se uživateli zobrazí aktuální módní kolekce.

XML feed v novém (srpen 2016)

  • Tato změna dala podnět všem e‑shopům, které do té doby využívaly původní strukturu XML feedu, aby přešly na novou. Podle Milana Šmída se jednalo o krok, který umožnil lepší servis a stabilní párování nabídek do produktů.

Stránka se slevami (červenec 2016)

  • Hon za slevami je pro Čechy něco jako národní sport. Zboží.cz toho využilo a přidalo novou stránku, kde uživatelé najdou výhodné nabídky různých produktů z tisíců e‑shopů.

Kategorie erotic (červen 2016)

  • Jak Zboží.cz uvedlo, na internetu kupujeme všechno. Proto zavedlo kategorii, která do té doby na tomto vyhledávači chyběla: erotické zboží a pomůcky.

Vidíte? Témat k povídání s Milanem bude víc než dost. Tak přijďte diskutovat, poznat nové lidi z oboru a užít si fajn atmosféru. Přihlášku na akci a vše okolo Nekonference 2017 najdete tady.

Chtěli byste, aby vám žádný článek z našeho blogu neutekl? Řekněte si o Besteto newsletter, rádi vám ho pošleme.

16. 05. 2017

Témata:

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.