Konzultace zdarma? Přihlaste se, čekáme na vás!

Víme, že už se všichni těšíte na Nekonferenci. Ale co když vám řekneme, že se pořád můžete přihlásit na individuální konzultace zdarma, které budou během této akce probíhat? Budete se těšit ještě víc? Doufáme, že ano!

Kde se bude konzultovat?

Tradiční Nekonference se bude letos poprvé konat v brněnském klubu Mersey. Ten najdete přímo vedle našich kanceláří, kde budou konzultace probíhat. Co to znamená pro vás? Že jenom přeběhnete z jedněch dveří do druhých a můžete s našimi konzultanty mimo ruch přednáškového sálu probrat to, co vás okolo zbožáků zrovna pálí.

Proč stojí za to na konzultaci přijít?

Máme pro vás postřehy přímo z Besteta, proč byste se za námi měli stavit na kus řeči:

"Během půl hodiny se o svém e-shopu dozvíte tolik věcí, kolik jste se nedozvěděli za celou dobu, co vám e-shop funguje."

Vláďa Přichystal, obchodní ředitel

"Je to dobrá příležitost, protože získáte pohled někoho dalšího na problém, který zrovna řešíte."

Lukáš Kenja, specialista PPC reklamy

"Odhalíte tím svoje nedostatky v marketingové komunikaci okolo zbožáků nebo třeba PPC. Stačí, abyste si přinesli přístupové údaje do systémů a dokážeme vám říct, co by bylo potřeba zlepšit. Třeba že nebidujete, nejste vůbec na Heurece nebo utrácíte moc peněz za kampaně."

Jirka Homola, specialista PPC reklamy

Jak se přihlásím?

Stačí vyplnit tento přihlašovací formulář. Poté vám pošleme e-mail s potvrzením, zda registrace proběhla v pořádku. Více informací o konzultacích zdarma najdete tady.

Těšíme se na vás!

Chtěli byste, aby vám žádný článek z našeho blogu neutekl? Řekněte si o Besteto newsletter, rádi vám ho pošleme.

Přidat komentář

Sledujte články v RSS