Věděli jste, že Facebook na nás chystá živé přenosy? Anebo že Mall se pouští do úpravy svých výdejen? A to není zdaleka všechno. Zjistěte, co nového přinesl uplynulý týden.
- Na obzoru je další PPC na stojáka, tentokrát se budeme bavit o Youtube s Dominikem Neckařem.
- Sdíleli jsme video Mergada, ve kterém náš kolega Martin Čtvrtníček radí, na co pamatovat při zakládání e-shopu.
- Vrhli jsme se na sedmý díl BESTETO univerzity a provedli vás základy virtuální módní galerie Glami.
- Mergado se pustilo do blogového seriálu, který seznámí e-shopaře se zahraničními trhy. Pokud přemýšlíte nad expanzí na Slovensko, pusťte se do čtení.
- Heureka má nový detail obchodu. Co všechno se změnilo, popisuje tento vyhledávač zboží na svém blogu.
- Jak na úspěšný e-shop? Inspirovat se můžete na Forbesu třeba tím, jak přemýšlí zakladatel Amazonu Jeff Bezos.
- Heureka udělovala ve čtvrtek večer ocenění ShopRoku 2017. Absolutním vítězem v ceně kvality mezi e-shopaři se stalo Notino.
- Mall otevírá v Praze pobočku, která kombinuje výdejnu zboží, showroom a prodejnu. Postupně chce ve stejném duchu měnit všechny své výdejny v Česku.
- Facebook testuje fungování živých přenosů v Messengeru, zatím pouze u firem. Pokud se novinka osvědčí, zavede ji u všech uživatelů.
- Lidé přichází na chuť půjčování oblečení přes internet, třeba svatebních šatů nebo obleku a to na platformě Sharygo. Píše o tom Idnes.
Interní novinka z BESTETO: pustili jsme se do jarní výsadby chilli papriček. Takže je to oficiální, jaro už u nás začalo.
Užijte si parádní první jarní víkend!
Chcete mít přehled o tom, co je v BESTETO nového? Řekněte si o náš newsletter, rádi vám ho pošleme.
Přidat komentář