Marketingové novinky: brněnský startup míří do USA a Facebook přichází se 3D příspěvky

Jaké novinky přinesl minulý týden? My to víme. Buďte v obraze spolu s námi a zjistěte, co hýbe marketingovým světem.

  • Dali jsme dohromady všechny materiály z únorového PPC na stojáka. Na našem blogu najdete záznam přednášky, prezentaci i rozhovor s PPC specialistkou Verčou Brindzovou.
  • Pokud plánujete se svým e‑shopem expandovat do zahraničí, pak se vám bude hodit nová rubrika od Mergada. Právě toto téma totiž řeší.
  • Zboží.cz vytvořilo za únor několik nových kategorií. Najdete mezi nimi například cyklistické pláštěnky nebo urychlovače kompostu.
  • Facebook spustil to, co sliboval už loni. Nově můžete na této síti pracovat se 3D příspěvky, které dokážou být například pro e‑shopaře skvělým zpestřením obsahu na sítích a způsob, jak přilákat nové zákazníky.
  • Shoptet přišel s vylepšeným měřením Google Analytics. Nově bude možné sledovat doposud nepřístupná data (slevové kupony, varianty produktu atd.).
  • Osobní rozvoj je důležitý snad v každém oboru. Poslechněte si, jak nad ním správně přemýšlet a jakých chyb se vyhnout v rozhovoru s Petrem Pouchlým na MladýPodnikatel.cz.
  • Mít 1,5 milionu zákazníků je pěkné číslo. Přesně takovým se může chlubit brněnský startup Survio, který vytvořil nástroj pro tvorbu online dotazníků. Právě teď přemýšlí o expanzi do USA.
  • Českým e‑shopům se minulý rok dařilo a letos až 91 % z nich očekává další růst. Píšou o tom Tyinternety.cz.
  • Správci facebookových stránek si můžou oddechnout. Facebook si rozmyslel rozdělení feedů na dva (jeden s příspěvky od přátel a druhý z facebookových stránek). Vše tak zůstane při starém.

Novinka z BESTETO: v úterý jsme měli malou besteťáckou párty. Náš výrobní ředitel Vláďa naložil hermelíny a připravil spoustu dobrot. Jako vždy jsme si to užili a náš kolektiv se zase o něco utužil.

Chcete mít přehled o tom, co je v BESTETO nového? Řekněte si o náš newsletter, rádi vám ho pošleme.

Nikola Zubalíková
05. 03. 2018
V BESTETO Nikča pracovala jako Content & Event Specialist. Teď ji zaměstnává hlavně prcek, se kterým je na mateřské. Na našem blogu vám ale nechala spoustu čtení, které můžete louskat, než se vrátí.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.