Marketingové novinky: Nokia 3310 je zpět, Samsung není Samsung a Google ví víc

Čtvrtý květnový týden je skoro za námi a to znamená jediné: pravidelná várka marketingových novinek. Co se událo tentokrát? Přinášíme vám přehled toho nej.

  • Bestetu nabízíme během Nekonference individuální konzultace na téma zbožových vyhledávačů zdarma! Stačí se pouze zaregistrovat. Tak na nic nečekejte a přihlaste se tady.
  • Kdo by neznal značku Samsung. Víte ale, že správně se vyslovuje “samson”? Jak na výslovnost tech značek poradí Forbes.
  • Hledáte někoho na volné noze, kdo by vám pomohl se SEO? Pak si přečtěte článek, ve kterém Jirka Rostecký zpovídal freelancera Jana Bělohradského a zjistěte víc.
  • Mergadu mají za poslední měsíc několik vylepšováků. Napsala o nich Katka.
  • Tyinternety.cz v příručce marketéra radí, proč je dobré přejít na zabezpečený protokol HTTPS a to i v souvislosti s provozováním e‑shopu. Mrkněte na to.
  • Nesmrtelný mobil Nokiu 3310 můžete příští pondělí vyhrát jako hlavní cenu na přehlídce nejlepších mobilních aplikací AppParade, napsal o tom CzechCrunch. Říkáte si, kdo by o takovýto historický kousek měl zájem? Své nadšence si jistě najde, tento všemu odolný telefon se totiž představí v novém kabátě a údajně v něm nebude chybět ani legendární hra “had”. Že by Nokia 3310 chytla druhý dech?
  • V Bestetu jsme vyzpovídali Luďka Volejníka z Mergada, který bude jedním z řečníků na letošní Nekonferenci. Prozradil nám, o čem bude mluvit a na jakou přednášku se těší on sám.
  • Google rozšiřuje svá vševědoucí chapadla a odteď bude sledovat nejen online prodeje, ale i ty offline v kamenných obchodech. Slibuje si od toho, že zjistí souvislost mezi online reklamou a offline prodeji. 
  • Nevzdávejte se, nebojte se a myslete v první řadě na lidi. To jsou jen některé z cenných postřehů od podnikatele Martina Bláhy, který rozjel úspěšný e‑shop Vasecocky.cz. Dnes je největším prodejcem kontaktních čoček ve střední Evropě. Píše o tom Forbes.

Tak které novinky vyhrávají u vás? Za nás jednoznačně legendární Nokia 3310 (a na paty jí šlape vševěd Google). Možná, že na přehlídku AppParade vyšleme někoho z Besteto týmu a pak si tento historický kousek vystavíme v kancelářích jako trofej.

To by bylo z novinek pro tento týden vše. Těšíme se zase za týden!

Chtěli byste, aby vám žádný článek z našeho blogu neutekl? Řekněte si o Besteto newsletter, rádi vám ho pošleme.

Nikola Zubalíková
26. 05. 2017
V BESTETO Nikča pracovala jako Content & Event Specialist. Teď ji zaměstnává hlavně prcek, se kterým je na mateřské. Na našem blogu vám ale nechala spoustu čtení, které můžete louskat, než se vrátí.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.