Marketingové novinky: Nokia 3310 je zpět, Samsung není Samsung a Google ví víc

Čtvrtý květnový týden je skoro za námi a to znamená jediné: pravidelná várka marketingových novinek. Co se událo tentokrát? Přinášíme vám přehled toho nej.

  • Bestetu nabízíme během Nekonference individuální konzultace na téma zbožových vyhledávačů zdarma! Stačí se pouze zaregistrovat. Tak na nic nečekejte a přihlaste se tady.
  • Kdo by neznal značku Samsung. Víte ale, že správně se vyslovuje “samson”? Jak na výslovnost tech značek poradí Forbes.
  • Hledáte někoho na volné noze, kdo by vám pomohl se SEO? Pak si přečtěte článek, ve kterém Jirka Rostecký zpovídal freelancera Jana Bělohradského a zjistěte víc.
  • Mergadu mají za poslední měsíc několik vylepšováků. Napsala o nich Katka.
  • Tyinternety.cz v příručce marketéra radí, proč je dobré přejít na zabezpečený protokol HTTPS a to i v souvislosti s provozováním e‑shopu. Mrkněte na to.
  • Nesmrtelný mobil Nokiu 3310 můžete příští pondělí vyhrát jako hlavní cenu na přehlídce nejlepších mobilních aplikací AppParade, napsal o tom CzechCrunch. Říkáte si, kdo by o takovýto historický kousek měl zájem? Své nadšence si jistě najde, tento všemu odolný telefon se totiž představí v novém kabátě a údajně v něm nebude chybět ani legendární hra “had”. Že by Nokia 3310 chytla druhý dech?
  • V Bestetu jsme vyzpovídali Luďka Volejníka z Mergada, který bude jedním z řečníků na letošní Nekonferenci. Prozradil nám, o čem bude mluvit a na jakou přednášku se těší on sám.
  • Google rozšiřuje svá vševědoucí chapadla a odteď bude sledovat nejen online prodeje, ale i ty offline v kamenných obchodech. Slibuje si od toho, že zjistí souvislost mezi online reklamou a offline prodeji. 
  • Nevzdávejte se, nebojte se a myslete v první řadě na lidi. To jsou jen některé z cenných postřehů od podnikatele Martina Bláhy, který rozjel úspěšný e‑shop Vasecocky.cz. Dnes je největším prodejcem kontaktních čoček ve střední Evropě. Píše o tom Forbes.

Tak které novinky vyhrávají u vás? Za nás jednoznačně legendární Nokia 3310 (a na paty jí šlape vševěd Google). Možná, že na přehlídku AppParade vyšleme někoho z Besteto týmu a pak si tento historický kousek vystavíme v kancelářích jako trofej.

To by bylo z novinek pro tento týden vše. Těšíme se zase za týden!

Chtěli byste, aby vám žádný článek z našeho blogu neutekl? Řekněte si o Besteto newsletter, rádi vám ho pošleme.

26. 05. 2017

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.