Marketingové novinky: Kdo patří k nejvlivnějším Čechům na Instagramu a jaké plány má Spotify s podcasty

Z marketingu u nás a ve světě

  • Instagram je odhodlaný svádět uživatele k nákupu na každém kroku. Teď testuje zobrazení sekce Shop v kartě Prozkoumat. 
  • O tom, že Leoš Mareš překonal hranici 1 milion sledujích na Instagramu, jsme už psali. Kdo další patří mezi nejvlivnější Čechy a Češky na Instagramu? Podívejte se, která jména se umístila v žebříčku TOP 10.
  • Česká značka Pietro Filipi se rozhodla skoncovat se slevami. Uvidíme, jestli se jí podaří zákazníkům vysvětlit, proč je důležitější udržitelnost než nízké ceny.
  • Preferujete sledování podcastů na YouTube, kde kromě audia vidíte také video záznam rozhovoru? Spotify se do této oblasti hodně opřel, získal slavná jména a teď se chystá zavádět také přehrávání podcastů s videem. Co myslíte, bude dalším krokem reklama na Spotify?
  • Dobrá zpráva pro všechny milovníky tenisek – Footshop spouští první second hand. Hlavním tahákem je komunita a udržitelnost. Kdo bude další?
  • Další rok na home officu. Pro někoho noční můra, pro zaměstnance Google realita. 
  • K bojkotu reklamy na Facebooku už se přidává i česká antivirová společnost Avast. Už jste o iniciativě Stop Hate for Profit slyšeli, nebo je to pro vás novinky?

BESTETO lajf

To je pro dnešek všechno, mějte se krásně!

Marie Krčková - BESTETO
Marie Krčková
27. 07. 2020
Maruška vytvářela pro BESTETO články a posty jako Content specialista. Nedávno ale posílila sestavu PPC týmu a svými texty láká k utrácení zákazníky v online světě. Nikdy ji neuvidíte zamračenou a bez jejího psa Morrise. 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.