Marketingové novinky: Kdo patří k nejvlivnějším Čechům na Instagramu a jaké plány má Spotify s podcasty

Z marketingu u nás a ve světě

  • Instagram je odhodlaný svádět uživatele k nákupu na každém kroku. Teď testuje zobrazení sekce Shop v kartě Prozkoumat. 
  • O tom, že Leoš Mareš překonal hranici 1 milion sledujích na Instagramu, jsme už psali. Kdo další patří mezi nejvlivnější Čechy a Češky na Instagramu? Podívejte se, která jména se umístila v žebříčku TOP 10.
  • Česká značka Pietro Filipi se rozhodla skoncovat se slevami. Uvidíme, jestli se jí podaří zákazníkům vysvětlit, proč je důležitější udržitelnost než nízké ceny.
  • Preferujete sledování podcastů na YouTube, kde kromě audia vidíte také video záznam rozhovoru? Spotify se do této oblasti hodně opřel, získal slavná jména a teď se chystá zavádět také přehrávání podcastů s videem. Co myslíte, bude dalším krokem reklama na Spotify?
  • Dobrá zpráva pro všechny milovníky tenisek – Footshop spouští první second hand. Hlavním tahákem je komunita a udržitelnost. Kdo bude další?
  • Další rok na home officu. Pro někoho noční můra, pro zaměstnance Google realita. 
  • K bojkotu reklamy na Facebooku už se přidává i česká antivirová společnost Avast. Už jste o iniciativě Stop Hate for Profit slyšeli, nebo je to pro vás novinky?

BESTETO lajf

To je pro dnešek všechno, mějte se krásně!

Marie Krčková
Marie Krčková
27. 07. 2020
Maruška vytvářela pro BESTETO články a posty jako Content specialista. Nedávno ale posílila sestavu PPC týmu a svými texty láká k utrácení zákazníky v online světě. Nikdy ji neuvidíte zamračenou a bez jejího psa Morrise. 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.