Marketingové novinky: Shoptet slaví 10 let a vyhledavače zboží plánují změny na vánoční sezónu

Z marketingu ve světě a u nás

  • Jennifer Aniston se minulý týden rozhodla založit účet na Instagramu a jako první fotku vypustila selfie s herci ze seriálu Přátele. Možná o tom měla informovat dopředu, protože během 1 hodiny jí přibylo 116 tisíc sledujících (včetně nás :D) a síť začala kolabovat. 
  • Běheme MergadoFestu představil Bidding Fox novou stránku Konkurence. Pokud jste chyběli a rádi byste se naučili mapovat konkurenční e-shopy, zkuste nový video návod.
  • Ranní dvouminutovka od šéfa Microsoftu Satya Nadella by vás měla nastartovat a naladit na pozitivní vlnu. Jeho rituál vás bude stát jen minimum času a zvládne ho i gaučový povaleč.
  • Raiffeisenbank a Fio banka spouští podporu Apple Pay. Češi si platbu mobilem oblíbili a tak je škoda, že zákazníci některých bank museli na podporu tak dlouho čekat. Kdy se k tomu rozhoupe ČSOB?
  • Facebook už nějakou dobu fandí skupinám a počet lidí, kteří jsou v nich aktivní, pořád stoupá. Teď se testuje možnost umístit ve feedu skupin reklamu.
  • Viber se chystrá více zaměřit na Česko a Slovensko. Sází například na péči o komunitu, chatboty a snižování počtu aplikací, které využíváme. Celý rozhovor s marketingovou ředitelkou najdete tady.
  • Shoptet slaví 10 let. Přečtěte si rozhovor se zakladatelem Mírou Uďanem o tom, jak to všechno začalo a kam míří dál. Brzy se můžete těšit i na rozhovor s marketingovým ředitelem Shoptetu, který přijal pozvání do našeho podcastu. Začněte Oranžádu odebírat, ať vám neuteče.

Shoptet, natáčení podcastu, Praha

Návštěva v nových prostorách Shoptetu - na zdi mají kompletní historii i odpočet do Vánoc.

Ze života BESTETO

Užívejte si barevný podzim a za týden jsme zpátky s další dávkou novinek.

Za BESTETO

Maruška

Přidat komentář

Sledujte články v RSS