Marketingové novinky: Ze stories se prokliknete do Messengeru a About You má za sebou milion objednávek

Panasonic přichází s futuristickými vychytávkami, třeba s čelenkou, co podpoří růst vlasů a z reklam ve stories se lidé prokliknou přímo do Messengeru firmy. Další várka marketingových novinek je tady.

Z marketingu ve světě a u nás

Novinky z BESTETO lajf

  • Stavte se k nám příští čtvrtek 24. října. Pořádáme další BESTETO klub, tentokrát se pobavíme o chatbotech. Zjistíte třeba, jak si takového chatbota vytvořit, co umí a na co si dát pozor.
  • Nový díl k podcastu Oranžáda je na světě. Na kus řeči se za námi stavil Honza Mayer ze společnosti Dataweps. Povídali jsme si o cenotvorbě — proč je pro e‑shopy důležitá strategie, v čem se často dělá chyba, anebo jestli Češi pořád slyší na slevy.
  • Minulý týden byl nabitý. Obsahový tým si vyrazil na dva dny do Prahy. Ve čtvrtek si zašel na CopyCamp (těšte se na report a podcasty). V pátek jsme též nelenili a natočili hned dva podcasty — s naším klientem Gardners a taky se Shoptetem. Naše povídání brzy vypustíme do světa.

Dnes pro vás máme taky něco pro pobavení — aneb jak to může dopadnout, když je reklama opravdu skvělá a vtipná. Bavíte se u ní tak, že si ji rádi pustíte ještě několikrát.

Mějte se blaze a přeji pohodový týden.


Nikča

14. 10. 2019

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.