Marketingové novinky: Ze stories se prokliknete do Messengeru a About You má za sebou milion objednávek

Panasonic přichází s futuristickými vychytávkami, třeba s čelenkou, co podpoří růst vlasů a z reklam ve stories se lidé prokliknou přímo do Messengeru firmy. Další várka marketingových novinek je tady.

Z marketingu ve světě a u nás

Novinky z BESTETO lajf

  • Stavte se k nám příští čtvrtek 24. října. Pořádáme další BESTETO klub, tentokrát se pobavíme o chatbotech. Zjistíte třeba, jak si takového chatbota vytvořit, co umí a na co si dát pozor.
  • Nový díl k podcastu Oranžáda je na světě. Na kus řeči se za námi stavil Honza Mayer ze společnosti Dataweps. Povídali jsme si o cenotvorbě — proč je pro e‑shopy důležitá strategie, v čem se často dělá chyba, anebo jestli Češi pořád slyší na slevy.
  • Minulý týden byl nabitý. Obsahový tým si vyrazil na dva dny do Prahy. Ve čtvrtek si zašel na CopyCamp (těšte se na report a podcasty). V pátek jsme též nelenili a natočili hned dva podcasty — s naším klientem Gardners a taky se Shoptetem. Naše povídání brzy vypustíme do světa.

Dnes pro vás máme taky něco pro pobavení — aneb jak to může dopadnout, když je reklama opravdu skvělá a vtipná. Bavíte se u ní tak, že si ji rádi pustíte ještě několikrát.

Mějte se blaze a přeji pohodový týden.


Nikča

Nikola Zubalíková
14. 10. 2019
V BESTETO Nikča pracovala jako Content & Event Specialist. Teď ji zaměstnává hlavně prcek, se kterým je na mateřské. Na našem blogu vám ale nechala spoustu čtení, které můžete louskat, než se vrátí.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.