Marketingové novinky: Velké změny na Facebooku, zisk RegioJetu a nové nálepky v Instagram stories

Z marketingu ve světě a u nás

Jedna foto novinka z BESTETO — pořád něco slavíme. Naposled jsme gratulovali našemu PPC majstrovi Lukášovi. Všechno nej, Lukes!

Novinky z BESTETO lajf

  • V BESTETO nám už nějakou dobu leží v hlavě nápad, že začneme dělat podcasty. Nějak se k tomu ale pořád nemůžeme dokopat (nebo spíš já…). Po přečtení článku od Queens do toho možná přece jen šlápnem — ukázka jejich podcastu tady. Netušíme, zda to bude fungovat tak dobře, jako jim, ale za pokus to stojí. Doporučuji si tento článek přečíst a třeba zjistíte, že i pro vás by takové podcasty byly super věc.
  • Na čem teď makáme? Kromě prací pro klienty žijeme přípravami na Nekonferenci. Tento týden plánujeme natočit video o tom, proč stojí za to na Nekonferenci dorazit, abychom přesvědčili i ty poslední z vás, kteří nad účastí váhají. Jinak kažodenní novinky z našeho BESTeto lajf vám neutečou, pokud sledujete náš Instagram (@besteto_marketing). 

Mějte fajn týden.

Za BESTETO

Nikča

07. 05. 2019

Komentáře (2)

m11. 5. 2019, 5:11

Ad RegiojJet — zisk je jen nominální číslo na papíře. Podstatné je cash flow — kolik je fakticky peněz na účtech, resp. zda přibývají či ubývají a o kolik. Navíc v “populárně” ekonomické články (podobné tomu, na který odkazuješ) stojí často na tiskových zprávách či podobných dokumentech, jejichž cílem není zrovna podrobná hospodářská analýza, která ve čtenáři zachová obraz odpovídající skutečnosti :-)

Za mne báječná případovka “tržní” (slovo tržní v uvozovkách, do dopravy těžce zasahuje stát) ekonomiky — aktuální střet RegioJetu s Fluxbusem. Na laskavém čtenáři ponechám, komu bude fandit. Rozhodně to je a bude napínavé. A, pro nás kapitány firem, velmi poučné. Jen škoda, že už nyní nemohu nahlédnout do budoucnosti, jak tento střet dopadne. To abych věděl, na co z konání těchto rivalů, si dát zrovna víc pozor :-)

Nikola Zubalíková13. 5. 2019, 1:50

Michale, to je samozřejmě též varianta, že se pošle tiskovka a ať si z toho každý vycucne, co uzná za vhodné. Za mě je to zajímavé z toho důvodu, že v roce 2017 žádné podobné zprávy o zisku RJ nevyšly, ba naopak. Ale samozřejmě do přesných čísel vidí málokdo :)

K Flixbusu — to máš pravdu, zajímavé to bude. Za mě je jen velká nevýhoda Flixbusu ta, že komfort se nedá s RegioJetem srovnat. Samozřejmě pokud se bavíme o cenách, tak Flixbus jde očividně cestou “pojďme ceny stlačit ještě níž, to pude, to pude!”, takže střet to bude určitě zajímavý! :) Uvidíme, kdo koho vytlačí. Anebo budou oba přepravci fungovat zároveň. To by taky šlo, no ne? :)

Odpovědět

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.