Marketingové novinky: Velké změny na Facebooku, zisk RegioJetu a nové nálepky v Instagram stories

Z marketingu ve světě a u nás

Jedna foto novinka z BESTETO — pořád něco slavíme. Naposled jsme gratulovali našemu PPC majstrovi Lukášovi. Všechno nej, Lukes!

Novinky z BESTETO lajf

  • V BESTETO nám už nějakou dobu leží v hlavě nápad, že začneme dělat podcasty. Nějak se k tomu ale pořád nemůžeme dokopat (nebo spíš já…). Po přečtení článku od Queens do toho možná přece jen šlápnem — ukázka jejich podcastu tady. Netušíme, zda to bude fungovat tak dobře, jako jim, ale za pokus to stojí. Doporučuji si tento článek přečíst a třeba zjistíte, že i pro vás by takové podcasty byly super věc.
  • Na čem teď makáme? Kromě prací pro klienty žijeme přípravami na Nekonferenci. Tento týden plánujeme natočit video o tom, proč stojí za to na Nekonferenci dorazit, abychom přesvědčili i ty poslední z vás, kteří nad účastí váhají. Jinak kažodenní novinky z našeho BESTeto lajf vám neutečou, pokud sledujete náš Instagram (@besteto_marketing). 

Mějte fajn týden.

Za BESTETO

Nikča

Nikola Zubalíková
07. 05. 2019
V BESTETO Nikča pracovala jako Content & Event Specialist. Teď ji zaměstnává hlavně prcek, se kterým je na mateřské. Na našem blogu vám ale nechala spoustu čtení, které můžete louskat, než se vrátí.

Komentáře (2)

m11. 5. 2019, 5:11

Ad RegiojJet — zisk je jen nominální číslo na papíře. Podstatné je cash flow — kolik je fakticky peněz na účtech, resp. zda přibývají či ubývají a o kolik. Navíc v “populárně” ekonomické články (podobné tomu, na který odkazuješ) stojí často na tiskových zprávách či podobných dokumentech, jejichž cílem není zrovna podrobná hospodářská analýza, která ve čtenáři zachová obraz odpovídající skutečnosti :-)

Za mne báječná případovka “tržní” (slovo tržní v uvozovkách, do dopravy těžce zasahuje stát) ekonomiky — aktuální střet RegioJetu s Fluxbusem. Na laskavém čtenáři ponechám, komu bude fandit. Rozhodně to je a bude napínavé. A, pro nás kapitány firem, velmi poučné. Jen škoda, že už nyní nemohu nahlédnout do budoucnosti, jak tento střet dopadne. To abych věděl, na co z konání těchto rivalů, si dát zrovna víc pozor :-)

Nikola Zubalíková13. 5. 2019, 1:50

Michale, to je samozřejmě též varianta, že se pošle tiskovka a ať si z toho každý vycucne, co uzná za vhodné. Za mě je to zajímavé z toho důvodu, že v roce 2017 žádné podobné zprávy o zisku RJ nevyšly, ba naopak. Ale samozřejmě do přesných čísel vidí málokdo :)

K Flixbusu — to máš pravdu, zajímavé to bude. Za mě je jen velká nevýhoda Flixbusu ta, že komfort se nedá s RegioJetem srovnat. Samozřejmě pokud se bavíme o cenách, tak Flixbus jde očividně cestou “pojďme ceny stlačit ještě níž, to pude, to pude!”, takže střet to bude určitě zajímavý! :) Uvidíme, kdo koho vytlačí. Anebo budou oba přepravci fungovat zároveň. To by taky šlo, no ne? :)

Odpovědět

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.