Co chystají na Vyhledávače zboží 2013 Vlasta Vávrů a pan Mergado

Veliké zkušenosti s řízením e‑shopu má Vlasta Vávrů a my máme radost, že přijal naši žádost a na (ne)konferenci vystoupí. Požádali jsme Vlastu, aby se na trh vyhledávání zboží podíval z pohledu toho, kdo inzerci platí, tedy provozovatele e‑shopu.

O čem bude Vlasta mluvit

Přednáška je zatím v přípravě, nicméně to vypadá, že se s námi Vlasta podělí o své zkušenosti ze zahraničí. VašeČočky.cz působí v České republice, Slovensku, Rakousku, Německu či ve Švýcarsku. Vyhledávače zboží využívají Vašečočky.cz i mimo českou republiku, a tak bude co srovnávat.

Jak to vidí pan Mergado

Zastoupit marketingové agentury dostal za úkol pan Mergado. Připraví si pár čísel o fungování inzerce a o rozdílné ziskovosti různých položek zboží. Volně tak naváže na Michalovo loňské úvodní povídání, kde vysvětloval, proč stojí za to se vyhledávači zboží zajímat. Tentokráte zkusí ukázat souvislosti, které se týkají většiny e‑shopů, a přitom je pouhým okem neuvidíte.

Přijďte si popovídat s Vlastou Vávrůpanem Mergadem.

Pokračujte na stránku s podrobnsotmi o (ne)konferenci!

29. 05. 2013

Témata:

Komentáře (3)

Vojta3. 6. 2013, 12:57

Děkuji Michale,
jsem bohužel z Prahy a nemohu se pracovně utrhnout do Brna. Moc děkuji a budu určitě sledovat.

Odpovědět
Michal Janík3. 6. 2013, 12:36

Natáčet budeme. Jak rychle se záznam podaří zpracovat nedokáži odhadnout. Sledujte RSS, nebo newsletter. Informace se tu objeví.

Na druhou stranu účast doporučuji. Obvyklá je osobní, velice bezprostřední, diskuse. A při počtu novinek na trhu by měla být i letos hodně intenzivní :o)

Odpovědět
Vojta3. 6. 2013, 12:25

Bude z (ne)konference záznam? Děkuji :-)

Odpovědět

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.