Jak vypadalo vánoční BESTETO mecheche pro e‑shopaře a naše marketingové známé

Ve čtvrtek jsme si v práci pobyli a moc se nám to líbilo! Proč? Měli jsme příjemnou společnost v podobě našich klientů a přátel z marketingových a e‑shopových kruhů. 

Naše vánoční mecheche se neslo v duchu chlebíčků, vlastnoručně vyrobených jednohubek, šipkového turnaje a poznávání BESTETO. Na úvod se chopil slova náš obchodní ředitel Vláďa Přichystal a zúčastněným vysvětlil, jak to u nás chodí, kdo má co na starosti a jak z naší spolupráce vytěžit maximum.

Vláďovo poselství e‑shopům

  • Prodávejte kvalitní produkty za rozumné ceny.
  • Vyberte si kvalitní e‑shopové řešení s dobrou podporou.
  • Vždy se společně domluvme na jasném zadání a cílech. Ideálně, aby byly konkrétní, měřitelné, splnitelné, realistické a časově termínované.
  • Komunikujte s námi. Když vám pošleme výsledky, dejte nám vědět, jestli splňují vaše očekávání. Pokud nejste spokojení, řekněte nám to, abychom s tím mohli něco udělat. Na komunikaci záleží. Ať už je osobní, přes mail nebo hangout.
  • Pokud vám doporučíme udělat nějakou změnu nebo nastavení, prosíme, abyste to provedli. Často je to kriticky důležité pro naši práci a vaše výsledky.
  • Dosáhnout vytoužených cílů chvilku trvá a ne všechny změny se hned projeví. Děláme však všechno proto, aby to klapalo na jedničku.
  • Výsledky nás zajímají a pravidelně vám o nich dáváme vědět. Pokud byste jim nerozuměli, nebojte se zeptat. Rádi vše vysvětlíme.

Pravidla šipkového turnaje byla jasná: vylosuj si ze zimní čapky jméno Besteťáka, se kterým utvoříš tým. Nahaž co nejvíc bodů a tref vybrané číslo. Nejdřív se někteří z nás trochu obávali, jestli nebudou spíš přítěží než přínosem, ale koneckonců trénujeme každý čtvrtek, tak jsme se to rozhodli risknout. Byly to napínavé souboje, padly firemní rekordy a velmi jsme si to užili. Výherci se už teď můžou těšit na 4 hodiny naší práce zdarma.

Součástí našeho mecheche byl pohled do zákulisí BESTETO. Ukázali jsme, kde pracujeme a pochlubili se naší grafickou síní slávy (na poslední fotce). Všichni kolegové, kteří přijdou na návštěvu kanceláře obchodního týmu, nakreslí obrázek. V naší sbírce jsou skutečně zajímavé kousky, jednoho dne vám je ukážeme všechny.

Mějte se krásně, pište básně a hlavně si Vánoce vychutnejte. Další přece budou až za rok. A pokud se obáváte o váš marketing, obraťte se na nás, rádi vám s ním pomůžeme.

S láskou, BESTETO.

Chcete mít přehled o tom, co je v BESTETO nového? Řekněte si o náš newsletter, rádi vám ho pošleme.

11. 12. 2017

Témata:

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.