YouTube

Youtube je největší internetový server pro sdílení videosouborů. Umožňuje uživatelům nahrát videa, sledovat videa, hodnotit je, sdílet a komentovat. 

Láká vás mít reklamu i tady? Nemusíte hned začít natáčet hromadu videí a rozjet svůj vlastní kanál. YouTube nabízí možnost zobrazit reklamu u videí jiných tvůrců. Popřípadě se domluvte na spolupráci s některým Youtuberem. Všechna sponzorovaná videa musí být označená.

Články o YouTube:

Marketingové novinky - květen

Uf. Dívám se na ten seznam novinek a musím říct, že tentokrát je jich víc než dost. Pusťte se do nich.

21. 05. 2018
PPC na stojáka #9 - rozhovor s Dominikem Neckařem

Dominik Neckař z agentury Proficio u nás mluvil na PPC na stojáka #9. Nezapomněli jsme si ho po přednášení odchytnout a položit mu několik zvídavých otázek. Poslechněte si rozhovor.

16. 04. 2018
Marketingové novinky - poslední týden březen

My víme, že už máte hlavu plnou velikonoční pohody a volna. Ale přece jen se ještě na chvíli zastavte u marketingových novinek, jsou totiž docela vydařené.

29. 03. 2018
PPC na stojáka 9 - prezentace od Dominika

Asi tak před hodinou a půl od nás odešel poslední host PPC na stojáka #9. Jak to vypadalo tentokrát? Mrkněte se na report rychlý jako větrná smršť!

27. 03. 2018
PPC na stojáka #9

PPC na stojáka nikdy nespí. Proto jsme nelenili a domluvili pro vás už deváté setkání. Tentokrát přijede ten, kterého jste si vyžádali na prosincové akci - Dominik Neckař.

09. 03. 2018