Školení

Každý měsíc pořádáme odborná školení, na kterých se setkáte s profesionály ve svém oboru. Naše školení kladou důraz na vaše dotazy, odbornost a praktické rady, které využijete a vylepší vám vaše podnikání. 

mergado workshop

V dnešním článku se s vámi podělíme o pár základních informací, které se během Mergado školení dozvíte. Pro zbytek si musíte přijít za Luďkem na workshop.

24. 06. 2020
Google Analytics - 13 tipů školení

Koncem října jsem vyrazil do Prahy na školení o Google Analytics. Povídal o něm Honza Tichý. Probral s námi nejenom základy a rozhraní Google Analytics, ale i jaká data sledovat a jak nad nimi přemýšlet. Školení proběhlo pod taktovkou Google Partners Academy.

12. 11. 2018
Vánoce Google

Nemohli jsme si nechat ujít pondělní Google workshop o blížící se vánoční sezóně. A přímo z něj jsme přinesli několik postřehů.

21. 09. 2017
Marketingové novinky

Tyto marketingové novinky bych ráda, mimo jiné, věnovala především organizací akcí a vánocům.

29. 08. 2016

Provozujete e-shop a rádi byste vylepšili své výsledky? Chtěli byste rozšířit své znalosti s prací v Google Analytics?

10. 02. 2016
Google Adwords - logo

„Měl bys zájem o školení AdWords?“ Tak nějak začala má středeční absence v naší kanceláři čtyři týdny po sobě. Dlouho ale nebylo jasné, jestli tohle dobrodružství vůbec začne. Přihlášku na školení mi totiž Google potvrdil až den předem. Nicméně jsem se rozhodl nenechat se rozhodit. Rychle dodělat akutní úkoly, na čtvrtek přesunout, co přesunout jde, zarezervovat jízdenku a můžu vyrazit vstříc neznámým hlubinám Google AdWords! Po jejich proplutí mě čeká závěrečný test a snad i certifikát.

04. 01. 2016
Školení pro porovnávače / srovnávače zboží, ilustrace

Ve spolupráci s týmem pana Mergada jsme vypsali dva nové termíny školení marketingu ve vyhledávačích zboží. Určeny jsou jednak pracovníkům e-shopů, jednak našim kolegům z jiných marketingových agentur. Přečtěte si podrobnosti.

25. 08. 2015
Ilistrace "co se děje"

Březnové novinky hlavně o školeních, kávičce, úmrtí Arabely a Seznamu. Přečtěte si víc:

14. 03. 2014
Ilustrace ke školení

Zářijové termíny školení optimalizace inzerce ve vyhledávačích zboží, které připravujeme společně s panem Mergadem a Medio akademií, se blíží. A tak bych rád shrnul, jaké novinky v programu vás čekají.

09. 09. 2013