RTB

Real Time Bidding (RTB) je nástroj pro nákup a prodej reklamy, který funguje na principu aukce.

Logo konference Reklama

A ještě jedna vzpomínka na nekonferenci Reklama 2014. Podívejte se na video z panelové diskuse, kde o reklamě na internetu mluvili zástupci Skliku, Google AdWords, AdFormu a za inzerenty SportObchodu.

14. 03. 2014
Logo AdFormu

Jakub Novotný a Michael Štádler z AdFormu nás seznámili s RTB systémem pro velké hráče na evropském trhu. Prohlédněte si jejich prezentaci!

27. 02. 2014
Logo SportObchodu

Adam Jurák, který se stará o marketing e-shopu SportObchod.cz, byl na nekonferenci jako zástupce inzerentů. Ukázal srovnání jednotlivých kanálů, které k propagaci e-shopu používají i jejich konkrétní výsledky.

27. 02. 2014
Logo Etargetu

Marcel Vašš a Martin Horvath z Etargetu se s námi na nekonferencni Reklama 2014 podělili o tipy, jak optimalizovat RTB kampaň. Pro Etarget je tato platforma (po tradiční PPC reklamě nebo retargetingu) dalším zajímavým formátem. Cílí přitom na méně zkušené uživatele tak, aby i oni byli schopni si RTB kampaně rozumně nastavit.

27. 02. 2014
AdForm na konferenci, ilustrace

Přední hráč na trhu RTB reklamy přijal naše pozvání a vystoupí na nekonferenci „Reklama 2014“. Jakub Novotný a Michael Štádler vystoupí za AdForm.

11. 02. 2014

Víc než dva týdny uběhly od posledního shrnutí marketingových novinek. Povězme si proto, co zajímavého se od té doby událo a my bychom to měli vědět.

10. 01. 2014
Puzzle, co se děje, ilustrace

Etarget oznámil podporu RTB, Mapy.cz přišly se zimní vrstvou, Sklik měl výpadek a připravuje inzerci erotického zboží... Přečtěte si novinky končícího týdne stručně v odrážkách:

13. 12. 2013

Aktuální podvody kolem sázek ve fotbalu podle Českého rozhlasu pomohl odhalit software. K tomu CZ.NIC oznámilo první testovací řadu nově připravovaného, bezpečného routeru. Své přidali Seznam, Etarget a Mergado. Od marketingu jsme tento týden kapku poodstoupili, přesto je dobré o těchto věcech vědět.

13. 09. 2013