Mobilní aplikace

Mobilní aplikace už dnes nejsou žádnou novinkou. Spousta firem se pustila do jejich vývoje a můžete si všimnout i inzerce na Facebooku zaměřené na jejich propagaci. Díky nim si po cestě šalinou koupíte šaty, rezervujete ubytování na dovolenou a zařídíte spoustu dalších věcí. 

Aplikace, které nás zaujaly:

Novinky ze světa marketingu

Pokuta 5 miliard dolarů za porušování soukromí je pro většinu z nás obrovská suma. V případě Facebooku je jen výchovným pohlavkem.

15. 07. 2019
Marketingové novinky

Poslední dobou se v e-commerce plánují samé převratné věci. Třeba vyzvedávání objedávek z e-shopu v kufru Škodovek. No, proč vlastně ne?

18. 03. 2019
Ilustrace mobilní aplikace iTesco pro smartphony / chytré telefony

V zahraničí je to již delší dobu známá a hojně využívaná služba, v našich končinách se teprve pořádně rozjíždí. Objednávka potravin přes internet. Na tuto službu od společnosti Tesco a její mobilní aplikaci se podíváme v dnešním článku.

29. 01. 2014
Logo Vykupto cz

P { margin-bottom: 0.21cm; }
V posledních letech se na českém internetu takřka roztrhl pytel se slevovými portály. Jedním z nich je i Vykupto.cz. Pro pohodlí svých uživatelů připravil mobilní aplikaci pro Android i iOS. Jak vypadá androidí verze se můžete podívat v této recenzi.

16. 01. 2014
CZC.cz mobilní aplikace, ilustrace

Oblíbený český prodejce (nejen) výpočetní techniky má pro své zákazníky také připravenu mobilní aplikaci, pomocí které se snaží ulehčit nákup. Jak je zpracována tahle, naleznete na následujících řádcích.

10. 12. 2013

Už jste vyzkoušeli mobilní aplikaci e-shopu Mall.cz? Jestli ještě ne, tak to rychle udělejte. Dneska se totiž dozvíte o další, která stojí za vyzkoušení při nákupu. Tentokrát se podíváme, jak je na tom Alza.cz. A můžete si být jistí, že všemi oblíbený ufonek se objeví i tady. ;)

04. 12. 2013

V minulém článku jsme se společně podívali, jaké jsou možnosti vyhledávání zboží pomocí aplikace vyhledávače zboží Heureka.cz. Je čas se přesunout na aplikace jednotlivých e-shopů. Jako první se podíváme na jeden z největších na našem trhu - Mall.cz.

27. 11. 2013
Logo Heureky

Honza Kriegl a Martin Slavík vystoupili za Heureku na Vyhledávačích zboží 2013. Honza představil případovou studii o Heureka Košíku, a oba pak diskutovali ve vzrušené atmosféře o plánech Heureky. Ty jsou nadmíru zajímavé!

19. 06. 2013