Hledejceny.cz

Jak zajistit, aby z tržeb, které přináší vyhledávač zboží Hledejceny.cz inzerujícím e-shopům, připadla část také vám? Optiamlizaci inzerce na Hledejceny.cz se věnujeme roky. A zde jsou některé z našich postřehů.

Hledejceny.cz v kostce

Hledecjeny.cz založili v roce 2006 David Holeček a Ivo Lašek. V roce 2012 odprodali své podíly Mladé Frontě, která vyhledávač zboží postupně integruje do svých obsahových webů, jako např. Mobilmania.cz, Živě.cz a další. Hledejceny.cz dodávají vyhledávání zboží řadě menších služeb, např. Zboží.tiscali.cz či tradičně připravují Vánoční dárkový speciál.

Historie Hledecjeny.cz podrobně.

Odborné články na téma Hledejceny.cz:

Kdo vám vydělá na Ferrari

Každá pátá koruna, kterou české e-shopy utrží, je z návštěvnosti z vyhledávačů zboží. To je víc než z neplaceného vyhledávání, přímých přístupů, mailingu nebo sociálních sítí. Pojďme se podívat, který z vyhledávačů zboží e-shopům dokáže vydělat na luxusní fáro a ze kterého nezískáte zákazníka, i kdybyste se postavili na hlavu.

23. 04. 2018
Logo Sleviště.cz

Při sestavování reportů pro klienty mne uhodil do očí zánovní zdroj návštěvnosti e-shopů. Jmenuje se Sleviště.cz a protože jsou výsledky u některých e-shopů zajímavé, rozhodl jsem se o této službě zjistit podrobnější informace.

23. 02. 2017
Vyhledávače zboží 2015

Pokud se dlouhodobě věnujete nějaké činnosti, získáváte nejen cenné zkušenosti a zajímavé zakázky, ale v případě internetového marketingu se dostanete i k zajímavým datům. Protože v Bestetu se věnujeme e-shopům a inzerci ve vyhledávačích zboží, máme možnost se s vámi podělit o srovnání největších českých zbožáků.

14. 03. 2016

Pravé marketingové běsnění se spouští s blížícími se Vánocemi. Internetové služby vylézají na billboardy, vstupují do televize, ve snaze ukrojit maximální koláč z reklamních rozpočtů. A do toho Seznam postupuje se svým novým vzhledem vyhledávání. Shrňme to podstatné v bodech:

08. 11. 2013
Ilustrace ke školení

Zářijové termíny školení optimalizace inzerce ve vyhledávačích zboží, které připravujeme společně s panem Mergadem a Medio akademií, se blíží. A tak bych rád shrnul, jaké novinky v programu vás čekají.

09. 09. 2013

David Holeček a Tomáš Heřmanský představili novinky za uplynulý rok z pohledu vyhledávače zboží HLEDEJCENY.cz.

10. 06. 2013