Copywriting

Přehled článků o copywritingu, odborných akcích a mistrovství mluveného slova vůbec. Pokud hledáte nabídku služeb, pokračujte prosím na stránku copywriting.

Marketingové novinky

Tento týden, ne-li tento měsíc je jednou z největšších novinek spuštění dynamického retargetingu od Skliku pro všechny e-shopy. Co se událo ve světe marketingu dál?

23. 09. 2016
OVACOPI logo

Rok se s rokem sešel a ostravské setkání copywriterů, blogerů a dalších pisálků v pátek 1. listopadu oslavilo první rok. Oslava se odehrála v Podnikatelském inkubátoru Vysoké školy Báňské v Ostravě, což byla změna oproti minulým třem setkáním. Co však zůstalo stejné, byla organizátorka akce Květka Lišková.

13. 11. 2013
OVACOPI logo

V pátek 10. května proběhla v ostravském coworkingovém centru Viva v pořadí již třetí akce s názvem Ovacopi. Jelikož předchozích dvou jsem se s nadšením zúčastnil, nemohl jsem vynechat ani tuto. Zvlášť, když přednášejícími byli copywriter Otto Bohuš, celý tým projektu 1000 věcí co mě serou a novinář Honza Sedlák.

15. 05. 2013
Práce v copywritingu, ilustrace

Hledáme kolegu či kolegyni na pozici copywriter/co­pywriterka. Baví vás tvorba obchodně účinných textů? Pak je tato nabídka právě pro vás.

10. 03. 2013