SEO - optimalizace pro vyhledávače

Oslovte návštěvníky fulltextových vyhledávačů, získejte nové zákazníky, budujte svou značku. Pomůžeme vám oslovit kvalitní uživatele, kteří vyhledávají stovky a tisíce dotazů z vaší nabídky.

Jak děláme SEO

Žádná tajná alchymie, ale pořádný kus dřiny. To je optimalizace pro fulltextové vyhledávače. Namísto tajných „SEO nástrojů“ se věnujeme například:

  • analýze klíčových slov, ta odpoví na otázku: „…Jak se uživatelé ptají na vaši nabídku?…“, obvykle obsahuje stovky a tisíce vyhledávacích dotazů a na jejich základě sestavujeme doporučení pro konkrétní vstupní stránky webu,
  • audit internetových stránek, hledá chyby v technickém řešení webu, jak z pohledu vyhledávačů, tak běžných uživatelů,
  • budování zpětných odkazů, pomáháme propagovat váš podnik a vaši nabídku v místech, kde se vyskytují vaši potenciální zákazníci.

SEO v souvislostech

Optimalizaci pro fulltextové vyhledávače provádíme s ohledem na podnikové cíle i ostatní marketingové aktivity tak, abychom minimalizovali duplicitní náklady a maximalizovali přínos opatření. SEO vyhodnocujme v rámci pravidelných statistik výkonnosti stránek.

Cena SEO

Vždy spolupracujeme se zákazníky na základě individuální dohody. Cena prací se pohybuje od cca 5 000 Kč/měsíc bez DPH. V ceně je osobní konzultace a marketingové poradenství.

SEO a Brno

Sídlo firmy máme v Brně. Za klienty jezdíme po celé ČR. Napište si nezávazně o podrobnější informace. Získejte konzultaci s našimi odborníky!

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat? Napište nám!

You must have Javascript enabled to use this form.