Máme dalšího Heureka specialistu!

V BESTETO máme radost. Náš specialista na vyhledávače zboží Patrick Axmann totiž úspěšně zvládl Heureka certifikaci.

Patrick ukázal, že toho o Heurece ví opravdu víc než dost, a tak se právem stal čtvrtým certifikátem ověnčeným Heureka specialistou v BESTETO. Jak se na zkoušku znalostí připravoval? A co tato změna znamená pro klienty? To zjistíte v rozhovoru.

Abys získal certifikát, musel jsi zvládnout test od Heureky. Jak ses na něj připravoval?

Hodně věcí jsem znal z praxe, ale to nestačilo. Pár dní před testem jsem si začal procházet nastavení, specifikaci Heureky, Product Ads a zkrátka všechno, co s tím souvisí. V testu se ptají i na detaily, které člověk běžně neřeší.

Co tento certifikát znamená pro klienty BESTETO? 

Budou mít jistotu, že jim s Heurekou pomáhá někdo, kdo tomu rozumí. A to nejenom proto, že mám certifikát, ale i díky přípravě na test. Objevil jsem nové užitečné věci, na které bych normálně nenarazil. Takže je teď můžu využít.

Jak vlastně celý test vypadal?

Bylo v něm kolem čtyřiceti otázek. Točily se třeba kolem XML feedu, párování, vyhodnocování inzerce, rozdíly mezi free a placenou verzí. Kombinovalo se od všeho trochu, otázky byly uzavřené i otevřené a u některých jsi odpovídal pouze ano/​ne.

Jak náročný byl test?

Bylo v něm celkem dost chytáků a záludných otázek. Těžký byl hlavně kvůli tomu, že se v něm objevilo i dost věcí, které nejsou úplně praktické, ale je dobré, aby je člověk znal. Kdybych šel na test jenom s tím, že Heureku každý den používám a neprošel bych si informace o jednotlivých částech Heureky, košíku nebo nasazování různých věcí, tak bych to asi nedal.

Vzpomeneš si na nějakou otázku, která tě v něm překvapila?

Třeba jedna se ptala na to, jakým způsobem funguje graf vývoje cen na detailu produktu a k tomu byl přiložený obrázek. V detailu produktu v kartě je to úplně dole a hodně lidí na to ani nenarazí. A pokud ano, často ani neví, jak se to vlastně počítá. Takže toto je zrovna typ otázky, co dokáže překvapit.

Chtěli byste, aby vám s Heurekou pomohl některý z našich Heureka specialistů? Ozvěte se nám, víme, jak na to.

Chcete mít přehled o tom, co je v Bestetu nového? Řekněte si o náš newsletter, rádi vám ho pošleme.

06. 10. 2017

Témata:

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.